Site Loader
Amarex Firma Handlowa

Xiaomi to marka, która – można śmiało rzec – wzięła Europę szturmem. Niedrogie smartfony, posiadają rewelacyjne parametry, które mogą konkurować z flagowcami uznanych, popularnych producentów. Jednak jak to już w elektronice bywa, również smartfony od Xiaomi ulegają czasem awarii. Na co skarżą się użytkownicy?

SMARTFON ZAMULA

Gdy intensywnie korzystamy z naszego smartfona, ten zaczyna się zużywać. Instalujemy różne aplikacje, które wpływają na pamięć. Z czasem na rynku pojawiają się również takie, które wymagają od sprzętu więcej mocy, pamięci, miejsca na karcie. W wyniku tego, smartfon z upływem czasu zaczyna działać wolniej. W takiej sytuacji, nie warto zwlekać. Dobrze jest od razu znaleźć serwis telefonów Xiaomi w Warszawie i przekazać go specjalistom. Oni ocenią skalę zniszczeń i spróbują przywrócić smartfonowi świetność.

HOUSTON! MAMY PROBLEM Z SELFIE!

Kolejną awaryjną częścią w smartfonach okazuje się aparat. Mogłoby się wydawać to zaskakujące, ale biorąc pod uwagę to, jak wiele zdjęć wykonujemy na co dzień, zaczynamy ze zrozumieniem i nutą współczucia patrzeć na nasze miniaturowe aparaty. W tej części psuć może się autofocus, może dojść do zaparowania obiektywu, itp. Z tym problemem jednak Xiaomi serwis w Warszawie też sobie poradzi!

HALO, CZY MNIE SŁYCHAĆ?

Kolejną częstą usterką w smartfonach jest awaria mikrofonu. Nie jest tajemnicą, że telefony są bardzo delikatnymi urządzeniami. Czasem wystarczy jeden upadek, aby doszło do uszkodzenia mikrofonu. Na jakość jego działania ma też wpływ kontakt z wilgocią (może dość do spięcia), albo z brudem (piasek, pył, duża ilość kurzu). Zdarza się, że serwis Xiaomi w Warszawie musi w takich sytuacjach jedynie przeczyścić mikrofon. Bywa jednak też, że część tę trzeba wymienić.

ZNIKAJĄCA MOC

Z biegiem lat, pojawiają się również problemy z baterią. Wielu z nas ładuje swoje smartfony w ciągu nocy, często przez całą noc, doładowuje je za dnia, a dodatkowo zawsze mamy przy sobie powerbanki. Ciągłe podłączanie do zasilania nie pomaga baterii. Wręcz przeciwnie – sprawia, że ta szybciej ulega rozładowaniu. Czasem, aby wydłużyć czas działania smartfona, wystarczy włączyć tryb oszczędzania energii, zrezygnować z aplikacji, które bardzo angażują baterię. Jeśli to nie pomoże, warto sięgnąć po pomoc serwisu.
Jednym z zaufanych serwisów, które znajdziemy w Warszawie jest Medic Phone. To prawdziwi specjaliści, którzy potrafią zreanimować każdy smartfon Xiaomi. Diagnoza problemu jest ekspresowa, a o możliwości odebrania naprawionego sprzętu jesteśmy informowani mailowo lub telefonicznie.

Post Author: Mirek