Site Loader
Amarex Firma Handlowa

Dokumenty firmowe oraz dane osobowe klientów muszą być przechowywane w odpowiednich warunkach. Przede wszystkim, należy je uchronić przed rozpowszechnieniem lub zgubieniem. To nie wszystko. Szafy pancerne na dokumenty zabezpieczają zawartość także przed zalaniem oraz pożarem, dzięki czemu, zawartość jest ubezpieczona na wypadek wszelkich czynników losowych. Odpowiednio dobrana szafa pancerna jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego przedsiębiorcy.

Należyta ochrona danych niejawnych to obowiązek każdego przedsiębiorcy

Poufne dokumenty firmowe nie mogą być przechowywane w biurku lub zwykłej szafce. Ustawa krajowa, a także rozporządzenia Unii Europejskiej, nakładają na przedsiębiorcę obowiązek sumiennego magazynowania dokumentów z zachowaniem wszystkich wymogów. Producenci mebli biurowych projektują zatem szafy w taki sposób, aby mogły one otrzymać odpowiedni certyfikat.

Szafy pancerne na dokumenty najczęściej posiadają certyfikat A, który dopuszcza przechowywanie dokumentów poufnych oraz danych osobowych. W ofercie producentów znajdują się również szafy z certyfikatami: B, C, S1, S2 oraz 0. Są one dedykowane dokumentom tajnym oraz ściśle tajnym. Znajdują zastosowanie w bankach, dużych spółkach oraz urzędach.

W trosce o najwyższy poziom ochrony

Solidne szafy pancerne na dokumenty są stworzone ze stali nierdzewnej. Jest to materiał niepalny i wyjątkowo odporny na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto, szafy są projektowane w taki sposób, aby nie przepuszczać wilgoci. Dzięki temu, zapewniają ochronę przed większością czynników losowych. Szafy pancerne chronią dokumenty przed zniszczeniem, zgubieniem lub rozpowszechnieniem przez osoby trzecie. Drzwi są uzbrojone w zamek kluczykowy lub szyfrowy. W razie kontroli, przedsiębiorca ma pełną gwarancję, że taka szafa zostanie uznana przez kontrolera za właściwe zabezpieczenie.

Meble dostosowane do potrzeb klientów

Warto nadmienić, że szafy na dokumenty są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu, dostosowanie ich do przestrzeni biurowej nie stanowi żadnego problemu. Na życzenie klienta, szafy pancerne z certyfikatem A mogą zostać dodatkowo wzbogacone o sejf wewnętrzny. To dodatkowa ochrona dla najważniejszych dokumentów firmowych, pieniędzy oraz kosztowności. Klienci mogą również wybrać kolor frontu oraz ścian bocznych, co umożliwia dopasowanie szafy do wystroju biura.

Szafy pancerne na dokumenty w rozsądnych cenach

Chcesz wyposażyć swoje biuro w meble, które zagwarantują dokumentom najwyższą ochronę? W takim razie polecamy zakupy internetowe, dzięki którym, pozyskasz szafy pancerne na dokumenty  w rozsądnej cenie. Co więcej, szeroki asortyment produktów pozwoli Ci wybrać szafę do indywidualnych potrzeb biura. Dużym udogodnieniem w przypadku ciężkich mebli metalowych jest możliwość skorzystania z bezpłatnej dostawy.

Post Author: Mirek