Site Loader
Amarex Firma Handlowa

Perfumy są swego rodzaju wizytówką, która dopełnia naszego wyglądu, każdy z nas ma swój ulubiony zapach.

Oczywiście zapachy wybieramy w zależności od płci, często wybieramy je w zależności od okazji, czy też pory dnia. Oczywiście inne perfumy wybierzemy na randkę a inne do pracy, wszystkie z nich charakteryzują określone nuty zapachowe.

W jaki sposób dobieramy perfumy?

Hugo Boss szary dla aktywnego mężczyzny

Stworzenie unikalnej i dobrej jakości perfumy, jest bardzo trudną sztuką. Wiele wspaniałych kompozycji, jakie udało się uzyskać w wodach toaletowych, są ściśle chronione, a ich składniki zatajone. Dobry zapach perfumy jest bardzo trudno uzyskać, gdyż w ich skład wchodzi wiele różnorodnych podkładów, z których jedne wybijają się w przód, inne zaś pozostają w ukryciu. Dlatego najlepsi projektanci związków zapachowych, muszą tak dobrać substancje, by perfumy cieszyły się nie tylko wysoką jakością, trwałością, lecz przede wszystkim pięknie pachniały, oraz nie stanowiły kopii, tych, które już dostępne są na rynku.

Skład każdej dobrej i oryginalnej perfumy składa się z trzech głównych nut, które zwane są nutami: głowy, serca i wnętrza. Te nazwy perfumy wcale nie stanowią odrębności, lecz ściśle komponują się z zapachami, jakie posiada perfuma. Nuta głowy perfumy oznacza wiec te związki, które najszybciej są z niej uwalniane, a tym samym są najsilniejsze, nuta serca, podkreśla nikłe zapachowe substancje, zaś nuta wnętrza to te zapachy, które uwalniane są najpóźniej, ale są najbardziej trwałe i mogą utrzymywać się niewiarygodnie długo. Nuty te znajdują się niemal w każdej perfumie i podkreślają jej walory zapachowe.

Kiedy szukamy interesującego męskiego zapachu dobrym pomysłem może być hugo boss szary, nazywany tak ze względu na szare opakowanie. Najczęściej wybierane są perfumy w wersji 100 ml, które są atrakcyjniejsze cenowo od mniejszych flakoników. Jest to bardzo popularny pach charakteryzujący się nutami śliwki, jabłka, cytryny, cynamonu, wanilii oraz drzewa sandałowego. Z pewnością to świetny zapach dla współczesnego mężczyzny, jest to orzeźwiający i świeży zapach.

Post Author: Mirek