Site Loader
Amarex Firma Handlowa

Założenie firmy w UK nie jest trudne. Jeśli nie będziemy płatnikami VAT to można to zrobić bardzo szybko. Na początku można wykorzystać okres próbny, który nie może przekroczyć trzech miesięcy. W tym czasie można prowadzić sklep internetowy, można sprzedawać towary.

To wszystko jest zgodne z prawem, dlatego wiele osób z tego korzysta. Nigdy nie wiemy czy branża, którą wybraliśmy daje nam możliwość rozwoju i zarobku. To, co nam się marzy nie zawsze ma pokrycie w rzeczywistości, dlatego trzeba to sprawdzić. Po co zakładać firmę skoro nie wiemy jak to dalej będzie? Jeśli się uda to po tych trzech miesiącach idziemy do urzędu i rejestrujemy firmę. To takie proste, że naprawdę warto taką okazję wykorzystać.

W rezedzie po tym jak sprawdzą ile zarobiliśmy zaliczą nas do odpowiedniego progu podatkowego. Za to, co zarobiliśmy wcześniej, czyli przez te trzy miesiące nie płacimy nic. Byłoby dobrze gdyby w Polsce można było właśnie tak działać, bo wiele osób podjęłoby ryzyko założenia własnej firmy. Niestety na takie udogodnienia nie ma, co liczyć. Tak samo jak nie ma, co liczyć na tak bardzo niskie stawki składek jak w UK. W Polsce problemem są właśnie składki, które w małych firmach pożerają większość dochodów.

Szukamy pomocy księgowego

Bez względu na to, jaka firmę prowadzimy to konieczna będzie księgowość w UK. To podstawa, dlatego trzeba będzie się zgłosić do kogoś, kto jest w stanie nam pomóc. Wtedy wiemy, że wszystkie rozliczenia są zgodne z prawem brytyjskim. Nie chcemy mieć problemów tylko chcemy rozwijać swoją firmę i jak najwięcej na tym zarobić. To, dlatego taka pomoc powinna być fachowa. Bez problemów znajdziemy księgowego w UK, który mówi po polsku.

Wtedy można będzie współpracować jeszcze lepiej, bo nie ma bariery językowej. Znalezienie księgowego jest proste, bo wystarczy wejść na stronę Capital Business Links Ltd. ksiegowy w Londynie. Mamy tutaj firmę, która działa od lat w UK i ma samych zadowolonych klientów. Jeśli chcemy do nich dołączyć to trzeba się z nimi już dzisiaj skontaktować, a wszystkiego się dowiemy.

Post Author: Mirek