Podłogi drewniane to na pewno bardzo duży komfort użytkowania. Na pewno dzięki nim można odczuć pełne ciepło pod stopami.

Oferowane przez nas podłogi drewniane na ogrzewanie podłogowe to zarówno opcja podłóg na klej jak również w formie podłogi pływającej. Stosując ogrzewanie podłogowe, należy uwzględnić przy jego montażu planowane parametry drewna, jego grubość oraz temperaturę, przy której jego wytrzymałość będzie odpowiednia. Prawidłowe wykonanie systemu grzewczego to jeden z kluczowych czynników wpływających na funkcjonalność oraz trwałość podłogi drewnianej ułożonej  w pomieszczeniu, w którym mamy zainstalowane ogrzewanie podłogowe. Jakie podłogi drewniane sprawdzą się najbardziej w pomieszczeniach, w których mamy do czynienia z zastosowaniem ogrzewania podłogowego? Tutaj na pewno najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie podłóg wielowarstwowych. Może to być deska dwu bądź też trójwarstwowa, która jest fabrycznie lakierowana, olejowana czy też przeznaczona do dalszej obróbki.

Zastosowane w tym rodzaju krzyżowe ułożenie warstw drewna powoduje ograniczenie jego pracy. To skutkuje tym, że nie ma mowy o powstawaniu szczelin między bardzo szerokimi elementami.

Mówimy tutaj o stabilizacji podłóg drewnianych wielowarstwowych większych o około 75% w porównaniu do parkietów litych. Ogrzewanie podłogowe jest rozwiązaniem, z którym możemy obecnie zetknąć się coraz częściej. Tym samym jak najbardziej słusznym jest zastosowanie takiego rozwiązania, które będzie najbardziej efektywne Nasza firma proponuje swoim klientom szeroki wybór rozwiązań idealnie nadających się do pomieszczeń, w których zastosowano właśnie ogrzewanie podłogowe. Dzięki wysokiej jakości podłóg drewnianych nie ulegają one zniszczeniu, a tym samym odznaczają się bardzo wysoką trwałością oraz funkcjonalnością przez bardzo długie lata nie tracąc nic ze swojej unikalności oraz wysokiego stopnia estetyki.

Mamy jedną z najlepszych oraz najbardziej szerokich ofert na polskim rynku, co spotyka się z dużym zainteresowaniem.