Site Loader
Amarex Firma Handlowa

Być może słyszałaś o zastrzykach przeciwzmarszczkowych i wypełniaczach skórnych, ale zastanawiasz się, czym się takie procedury pielęgnacyjne różnią od siebie.

Ogólnie, zastrzyki przeciwzmarszczkowe odnoszą się do substancji, jak botoks, która po wstrzyknięciu pod skórę rozluźnia mięśnie twarzy, zapobiegając ich kurczeniu się i tworzeniu zmarszczek na twarzy. Wstrzyknięcia wypełniacza również wygładzą zmarszczki na twarzy, ale działają w inny sposób i są skuteczniejsze w różnych obszarach twarzy. Wypełniacze do twarzy zazwyczaj składają się z żeli zawierających kwas hialuronowy. Jest to substancja naturalnie występująca w organizmie, która działa jak gąbka, wchłaniając wodę, aby uzyskać efekt wypełnienia pod skórą. Jaka jest różnica między redukcją zmarszczek a wypełniaczami skórnymi

To skuteczny sposób na leczenie głębokich zmarszczek, zapadniętych obszarów, takich jak zagłębienia pod oczami, oraz opadającej z wiekiem skóry, przykładowo wokół policzków i na kościach policzkowych.

Porady, czy indywidualne oznaki starzenia odniosą większe korzyści z redukcji zmarszczek lub wypełnienia twarzy, i jakie rozwiązanie jest najlepsze, można uzyskać podczas konsultacji z doświadczonym lekarzem. Może się nawet okazać, że połączenie kuracji redukującej zmarszczki i wypełniaczy zapewni ci doskonały, odmłodzony wygląd twarzy. Obecnie chirurgiczne liftingi i inne inwazyjne metody na odmłodzenie twarzy przestają być popularne, ponieważ nieinwazyjne, bezpieczniejsze metody na redukcję zmarszczek nie wiążą się z ryzykiem powikłań, ale również nadają twarzy młodzieńczy wygląd, bez konieczności poddawania się ryzykownym operacjom. Zmarszczki na czole, takie jak długie, poprzeczne linie, które rozciągają się poziomo na czole, można wygładzić za pomocą strategicznie zastosowanych zastrzyków. O zabiegach dostępnych w gabinetach estetycznych dowiesz się ze strony https://wellness-empire.pl. W ten sposób można również usuwać mniejsze zmarszczki i bruzdy na czole, położone pionowo między brwiami. Kurze łapki po bokach oczu zostaną zredukowane, a opadające brwi, które mogą mieć wpływ na starzenie się twarzy i jej zmęczony wygląd, zostaną zmniejszone przez redukcję zmarszczek, aby wyglądać młodziej.

Post Author: Mirek