Site Loader
Amarex Firma Handlowa

System na jeden klucz jest rewolucyjnym rozwiązaniem, które doskonale sprawdza się w życiu codziennym. Dzięki zastosowaniu systemu można ułatwić sobie życie posiadając tylko jeden, wspólny klucz, otwierający kilka różnych zamknięć. Wspólny klucz może zostać dostosowany do otwierania zamknięć umieszczonych w różnych miejscach: mogą to być zamki wierzchnie, kłódki lub wkładki. W bardzo łatwy sposób możemy też taki klucz zamówić – wystarczy dobrać potrzebne zamknięcia, które potem umieścimy w wykorzystywanych przez nas zamkach, a producent stworzy do nich jeden, bezpieczny i komfortowy w użytkowaniu klucz. Istnieje jednak kilka różnych systemów na jeden klucz- na jaki najlepiej się zdecydować??

System LOB ARES 

Lob Ares to bezsprzecznie jedna z najpopularniejszych w Polsce platform na jeden klucz, z bardzo dużą ilością zastosowań. Zakupiony system możemy również rozbudowywać. Jest to rozwiązanie nieatestowane, które można stosować m.in. w przypadku drzwi przeciwpożarowych. 

System ABUS

Ten system posiada zarówno wersję atestowaną jak i nieatestowaną. W przypadku, kiedy mamy zamiar zainstalować zamek z jednym, wspólnym kluczem także w drzwiach zewnętrznych- ze względu na wymogi wielu ubezpieczycieli, lepiej wybrać wersję atestowaną. Wersja nieatestowana stanowi najprostsze rozwiązanie, które jest lekkie i wytrzymałe i gdzie zazwyczaj stosowane są wkładki o takim samym kodowaniu. Wariant atestowany to propozycja wysokiej jakości, 6 zapadkowego klucza z ogromnym wyborem różnych typów zamknięć. Z kolei wersja ZOLIT posiada ochronę prawną klucza, który posiada specjalne nacięcia na każdej zapadce, co daje znacznie większą ilość możliwych kombinacji. Dla naprawdę wymagających klientów został też opatentowany system premium z serii Vitess 1000. 

System sztyftowy EVVA 

Jest to rozwiązanie austriackie. System jest możliwy do zastosowania w kilku wariantach, atestowanym oraz w formie produktów premium. Co istotne, EVVA spełnia najwyższą klasę odporności na włamanie, jest więc bardzo bezpieczny, trwały oraz posiadający bezterminową gwarancję ochrony klucza przed nieautoryzowanym kopiowaniem. Istnieje możliwość wybrania zastosowanej budowy wkładek- kompaktowej lub modularnej. 

Podsumowując, system na jeden klucz jest bardzo przyszłościowym rozwiązaniem i warto w nie zainwestować chociażby po to, aby ułatwić sobie życie. 

Więcej informacji na:  https://www.systemkluczowy.pl/

Post Author: Mirek