Site Loader

Niezależnie od tego, czy chcesz zwiedzić świat i zobaczyć nowe miejsca, czy po prostu udać się do domu teściów bez poważniejszych katastrof po drodze, wskazówki w tym artykule pomogą ci dostać się z punktu A do punktu B bez jakiejkolwiek czkawki i dobra zabawa.

Wybierając bagaż, należy zwrócić uwagę na łatwość przenoszenia go na duże odległości. Wytrzymała metalowa walizka jest zwykle idealna. Niektóre torby do przewijania mają nawet paski, które umożliwiają noszenie ich jako plecaka przez obszary, w których nie można ich przetaczać. Ty i twój bagaż będziecie chodzić na większe odległości, niż myślicie.

Jedną z prostych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa w hotelu jest noszenie przy sobie małego gumowego ogranicznika drzwi. Można go łatwo zapakować do wnętrza buta lub nawet nosić w kieszeni kurtki, jeśli masz mało miejsca. Ten ogranicznik drzwi może być zaklinowany pod drzwiami w nocy, aby uniemożliwić odwiedzającym północ.

Użyj kilku różnych sprzedawców z tej samej niszy, w zależności od tego, co lubisz. Oferowanie odwiedzającym trzech lub czterech różnych banerów do kliknięcia daje im opcje w potencjalnych miejscach docelowych do wyboru. Może to również dostarczyć cennych informacji na temat tego, który sprzedawca najlepiej radzi sobie z innymi.

Jeśli wybierasz się w rejs, warto przynieść własny alkohol. Podczas gdy jedzenie jest nieograniczone na statku, alkohol nie jest. Nie będą pobierać opłaty od razu, a zamiast tego po prostu przesuń klucz do pokoju. Ale przyjdź sprawdzić czas, może się okazać, że masz zgarnął setki, jeśli nie tysiące dolarów wartości alkoholu, jeśli ty i twoja rodzina lubi pić.

Podróżowanie do obcego kraju jest ekscytującym doświadczeniem, ale może być ryzykowne, jeśli nie znasz jego praw i zwyczajów. W tym celu Departament Stanu Stanów Zjednoczonych utworzył witrynę internetową (travel.state.gov), którą można odwiedzić, aby dowiedzieć się wielu informacji na temat kraju, do którego podróżujesz, w tym faktów dotyczących przestępczości, warunków zdrowotnych i popularności wdzięki kobiece.

Podróżując z dzieckiem lub małym dzieckiem, staraj się nie robić zbyt surowego harmonogramu. Dziecko w tym wieku postępuje zgodnie z własnym harmonogramem, a ty możesz nie być w stanie robić rzeczy, które zaplanowałeś. Będąc otwartym na harmonogram, dostaniesz większą satysfakcję z podróży.

Podczas podróży statkiem ważne jest, aby przechylić pracowników jeszcze przed wykonaniem usługi. Będziesz kontaktować się z tymi pracownikami wiele razy podczas całego pobytu na pokładzie, więc po przybyciu natychmiast poinformuj swojego zarządcę. Jakość otrzymywanej usługi prawdopodobnie będzie jeszcze lepsza, niż byłoby inaczej.

Serwisy społecznościowe mogą służyć jako wspaniałe zasoby podczas podróży. Szybka aktualizacja na Twitterze lub Facebooku z pytaniami takimi jak: Gdzie jest świetne miejsce na lody w Nowym Jorku? lub Którą kawiarnię mam sprawdzić w Rzymie? może dostarczyć Ci wielu natychmiastowych informacji.

Jeśli pakujesz laptopa do pracy lub rekreacji podczas podróży, zabierz ze sobą A.V. także kabel. Wiele hoteli oferuje zarówno bezpłatny szybki Internet jak i duży telewizor HD w pokoju. Jeśli masz A.V. kabel, możesz podłączyć komputer bezpośrednio do telewizora HDTV i oglądać zawartość online bezpośrednio na dużym ekranie.

Aby uniknąć konieczności rozmawiania z partnerem podczas długiego lotu, noś słuchawki, nawet jeśli nie masz ochoty słuchać muzyki. Słuchawki wskażą twojemu miejscu siedzącego, że jesteś zajęty i niedostępny na czacie, co pozwoli Ci się zrelaksować lub wykonać pracę bez przeszkadzania.

Ilekroć wchodzisz do nowego kraju, unikaj zmiany waluty. Spróbuj uzyskać walutę obcą w banku ATM. Lepszym sposobem na uzyskanie waluty w nowym kraju jest korzystanie z bankomatów. Poza tym, że są one wygodniejsze, bankomaty mają zazwyczaj dużo wyższe kursy wymiany niż wymiany stacjonarne.

Jeśli poświęcisz czas na przygotowanie się do następnej podróży, możesz zaoszczędzić sobie wielu kłopotów i bólów głowy, do których możesz być przyzwyczajony. Prawidłowe wykorzystanie tych wskazówek i sugestii pozwoli Ci cieszyć się cudownym podróżowaniem, nie myśląc o tym, czy opuściłeś piec.

Post Author: Mirek