Site Loader

Kroplówki witaminowe to terapie dostępne obecnie również w gabinetach medycyny estetycznej.

Polega to na tym, że witaminy i inne substancje odżywcze podaje się bezpośrednio do krwi. Praktyka ta jest bardzo popularna na całym świecie i pomaga nie tylko na skutki wypicia alkoholu, czyli popularnego kaca, ale równie chętnie sięgają po nie osoby intensywnie uprawiające sport, oraz chcące zachować młodość i urodę na dłużej.

Co to jest kroplówka witaminowa i po co się ją stosuje

Kto może skorzystać z kroplówek witaminowych

Kroplówki z witaminami mogą zwiększyć energię, wzmocnić układ odpornościowy, poprawić wygląd skóry, leczyć kaca, spalać tłuszcz, zwalczać zmęczenie i leczyć wiele innych drobnych dolegliwości. Jeśli chcesz skorzystać z takiej terapii dożylnej witaminami i składnikami odżywczymi, ważne jest, aby dowiedzieć się nieco więcej o suplementacji organizmu kroplówkami witaminowymi i zdecydować, czy jest to dla nas odpowiednie rozwiązanie, zgodne z naszymi celami zdrowotnymi. Składniki kroplówek są indywidualnie dobierane do potrzeb pacjenta po wykonaniu badań lekarskich, a znajdziemy w nich oprócz soli fizjologicznej i glukozy witaminy takie jak C i z grupy B, a także selen, magnez.

Kroplówki witaminowe to metoda podawania płynów do organizmu przez naczynia krwionośne. Jest to najszybszy sposób pozyskiwania niezbędnych składników odżywczych dla naszego organizmu. W przypadku tradycyjnych suplementów doustnych składniki odżywcze muszą najpierw dostać się do układu pokarmowego i zostać przetworzone w celu wchłonięcia przed dostaniem się do krwiobiegu. Terapia dożylna wyklucza trawienie. Suplementy dostarczane dożylnie są natychmiast dostępne dla organizmu, nie ma rozkładu składników odżywczych i nie ma czasu oczekiwania na ich wchłonięcie, a wszystko, czego organizm nie zużyje, zostanie wydalone.

Szczegóły na temat takiej terapii znajdziesz na stronie https://www.medestetic.com.pl/kroplowki-witaminowe/. Kroplówki witaminowe są najbardziej znane ze swojej zdolności do szybkiego nawadniania organizmu i poprawiania samopoczucia. Terapia kroplówkami może również pomóc w dostarczaniu składników odżywczych bez zaburzania pracy przewodu pokarmowego.

Post Author: Mirek