Site Loader
Amarex Firma Handlowa

Otwieranie i zamykanie drzwi w obszarze komercyjnym, czy w strefie publicznej to praktyka niezwykle częsta, która może doprowadzić do problemów wykończeniowych w niedalekiej przyszłości? Dlaczego?

Ruch klientów, użytkowników danego budynku nie pozwala drzwiom odpocząć. Jeżeli chcesz się przed problemami technicznymi zabezpieczyć i to naprawdę profesjonalnie zastanów się nad jakościowymi samozamykaczami do drzwi dostępnymi w formule standardowej lub premium. W artykule poznasz najważniejsze zalety samozamykaczy i zobaczysz, czy opłaca się w nie w ogóle inwestować.

Samozamykacze sprawdzają się nie tylko w drzwiach, ale również bramach, czy furtkach prowadzących do domów jednorodzinnych, czy większych przestrzeni magazynowych.

Samozamykacze do drzwi działają na prostych zasadach. Do zamknięcia samodzielnego wykorzystują wyłącznie siłę otwarcia drzwi. Można montować samozamykacze w sposób widoczny lub ukryty, co jest dużą zaletą dla budynków ceniących prestiż. Szyna ślizgowa oraz tzw. nożyce to najpopularniejsze mechanizmy. Samozamykacze do drzwi umożliwiają powstrzymanie silnego uderzania, co niestety wielu klientów robi specjalnie, np. w przypadku złej obsługi. Dochodzi do tego zabezpieczenie drzwi przed ciągłym otwarciem. I tak się w końcu samodzielnie zamkną, więc obsługa sklepu, czy budynku nie musi ciągle wracać i zwracać uwagę na ten element.

Nowoczesne samozamykacze do drzwi zapewniają ciekawe systemy, w tym przyśpieszenie zamykania, co przydaje się, np. w okresie jesienno-zimowym. Nie ma też problemu z dopasowaniem wzmocnionej ochrony przed wiatrem. Jak widać samozamykacze do drzwi to bardzo uniwersalne rozwiązanie dedykowane klientom komercyjnym, a także właścicielom domów jednorodzinnych. Automatyczne zamykanie drzwi to bardzo interesujący, naturalny dodatek do praktycznie każdej nieruchomości. Jeżeli zainwestowałeś w bardzo drogie drzwi, a nie chcesz doprowadzić do ich szybkiego zniszczenia wskazany dodatek na pewno w tym pomoże.

Post Author: Mirek