Site Loader
Amarex Firma Handlowa

W Japonii możesz odkryć, jak wygląda widok ze szczytu góry Fuji, założyć kimono i spacerować po historycznych ulicach Kioto, odwiedzić kawiarnię z pokojówkami lub kotami w Tokio, oraz robić wiele innych fascynujących rzeczy.

Góra Fuji, którą wszyscy znają, jest jednym z najbardziej znanych symboli Japonii. Jest również zarejestrowanym miejscem światowego dziedzictwa UNESCO. Samo patrzenie na górę jest niesamowite, ale tylko ci, którzy się na nią wspinają, doświadczają prawdziwych emocji. Okres wspinaczek trwa od lipca do połowy września, dlatego jeśli chcesz skorzystać z takiej atrakcji, wybierz taki termin na wycieczkę do Japonii. W Kioto jest miejsce, w którym możesz bawić się z dzikimi małpami. To miejsce to Arashiyama Monkey Park. Mieszka tam około 120 małp, możesz je karmić i bawić się nimi. Oprócz tego są też dzikie ptaki i jelenie, więc jest to idealne miejsce dla miłośników zwierząt. W marcu i kwietniu w Japonii kwitną kwiaty wiśni, a ludzie podziwiają je pod drzewami. Typowym hanami jest oglądanie kwiatów podczas jedzenia i picia oraz pikników w parkach razem z przyjaciółmi. Kabuki to forma tradycyjnej japońskiej rozrywki, która została zarejestrowana jako forma sztuki dziedzictwa kulturowego UNESCO.

Warto zobaczyć teatr kabuki, który jest popularny w Japonii od czasów Edo. Błyskotliwy wygląd artystów i przesadny dramat z pewnością zadowolą publiczność. Świątynia Itsukushima w Hiroszimie jest wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Szkarłatny budynek świątyni, który unosi się nad powierzchnią wody, jest zbyt piękny, by można to było opisać, po prostu trzeba to zobaczyć na własne oczy, a zwiedzanie Japonii pozwala na odwiedzenie wielu takich miejsc. Wielu turystów z kraju i zagranicy odwiedza świątynię, więc jeśli zrobisz tutaj zdjęcie, z pewnością stworzysz niesamowite wspomnienie. Jeśli wspominasz o tradycyjnej japońskiej odzieży, to jest to kimono. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz go kupić, ale jest też wiele miejsc w całym kraju, w których możesz wypożyczyć kimono i je nosić w trakcie zwiedzania Japonii.

Post Author: Mirek