Site Loader

Jeśli chcemy mieć super grafikę na szkle to, co zrobić? Trzeba będzie się zgłosić do firmy, która ma przygotowaną taką ofertę. Wtedy będzie można skorzystać z ich oferty, bo wiemy, że wykonają grafikę najlepiej jak to będzie możliwe.

Druk cyfrowy na szkle nie ma żadnych ograniczeń. Można tworzyć dowolny rodzaj grafiki i zdjęć, a zatem ograniczyć nas może tylko miejsce gdzie ma się znaleźć szkło albo nasza wyobraźnia. Druk wykonywany jest na szkle. To nie jest tak, że druk jest przykrywany szkłem. To, dlatego prezentuje się o wiele lepiej i można będzie być zadowolony z efektu końcowego. Można wykonywać pojedyncze szyby z nadrukiem, jaki nas interesuje. To, co się znajdzie na szkle to nasza sprawa. Chcemy korzystać z wzorów przygotowanych przez firmę? Oczywiście można to zrobić. Jeszcze bardziej oryginalnie będzie, jeśli zdecydujemy się na własną grafię, bo wtedy tylko my taką ozdobę będziemy mieć. Takie wzory tworzy się bardzo często na panelach montowanych tuż nad blatami w kuchni. Oczywiście można mieć taką ozdobę w sypialni czy w salonie. Jest to bardzo nowoczesna ozdoba, dlatego wszędzie będzie się dobrze prezentowała.


Szyby są hartowane, a zatem są bardzo wytrzymałe. Będą dla nas bezpieczne i ma to bardzo duże znaczenie.

Spełniają normy EN12600. Zostały wykonane w taki sposób żeby były jeszcze bardziej odporne na pęknięcia czy naprężenia termiczne. To, dlatego warto sprawdzić kalkulatora, dzięki któremu można wyliczyć ile ma nas kosztować taka szklana grafika? Jeśli cena nam odpowiada to można kontaktować się z firmą przesyłając im plik graficzny. Bez wątpienia oryginalna grafika na szkle Glass House to będzie strzał w dziesiątkę. Znajdźmy miejsce gdzie możemy ją wykorzystać. Możemy tam dać zdjęcie dziecka, zdjęcie z podróży i wszystko, co tylko chcemy. Przekonamy się jak zmienia się wnętrze, kiedy mamy coś tak bardzo nowoczesnego na ścianie. Ceny są naprawdę bardzo atrakcyjne jak za coś wykonane w tak bardzo profesjonalny sposób, dlatego warto się tym bliżej zainteresować.

Post Author: Mirek