Site Loader
Amarex Firma Handlowa

Coraz mroźniejsza pogoda za oknem sprawia, że naszym domowym sprzymierzeńcem staje się ciepły koc i gorąca herbata. Jednak aby czuć się komfortowo w te coraz chłodniejsze dni należy zadbać o prawidłowe ogrzanie naszych pomieszczeń – zwłaszcza łazienki. Dlatego też znana i ceniona marka IÖ niedawno wzbogaciła swój asortyment grzejników łazienkowych o dwie kolejne linie: Klar oraz Tokke.

Nowe serie grzejników IÖ

Dwie nowe kolekcje grzejników od marki IÖ wyróżnia nowoczesna, prosta forma, która pasuje do rozmaitych aranżacji. Seria Klar podobnie jak kolekcja Tokke składa się z ośmiu modeli w czterech różnych kolorach: white mat, white silk, graphite oraz black. Grzejniki łazienkowe Klar występują w dwóch rozmiarach: 50x100cm oraz 50x130cm, natomiast modele Tokke możemy zakupić w rozmiarze 50x90cm oraz 50x120cm.

Nowoczesna forma Klar

Grzejniki łazienkowe, które odnajdziesz tutaj (https://www.blu.com.pl/114-grzejniki-lazienkowe?w-magazynie=1) z serii Klar charakteryzują się prostym, minimalistycznym designem. Producent postawił na najpopularniejszą drabinkową konstrukcję, która dopasuje się do niejednej aranżacji. Dzięki zastosowaniu cienkich rurek poprzecznych grzejnik zyskał lżejszą formę, która nie przytłoczy nawet najbardziej minimalistycznej aranżacji. Prosta konstrukcja oraz dostępność w dwóch rozmiarach sprawi, że grzejniki z serii Klar dopasują się nie tylko do łazienek w stylu minimalistycznym, ale również nowoczesnym, industrialnym a nawet boho czy glamour. Dodatkowo dostępność w czterech odcieniach sprawia, że grzejnik sprawdzi się idealnie zarówno w jasnych jak i ciemnych projektach.

Najważniejsze cechy kolekcji grzejników łazienkowych Klar:
• drabinkowa konstrukcja
• minimalistyczny design
• dostępność w dwóch rozmiarach: 50x100cm oraz 50x130cm
• wykończenie w czterech kolorach: white mat, white silk, graphite oraz black
• rozstaw podłączenia grzejnika: 50cm

Klasyczna konstrukcja Tokke

Kolejna nową kolekcją grzejników łazienkowych marki IÖ jest Tokke. Główną cechą charakteryzującą tą serię jest nowoczesna konstrukcja. Poprzeczne rurki zastosowane w tych grzejnikach są płaskie i szersze, dzięki czemu modele nabierają oryginalnego wyglądu. Zastosowanie takiej budowy sprawia, że grzejniki łazienkowe z serii Tokke dopasują się do aranżacji w stylu nowoczesnym, czy industrialnym. Dostępność w czterech wersjach kolorystycznych sprawia, że z powodzeniem możemy zastosować je również w łazienkach w stylu
skandynawskim, czy klasycznym.

Najważniejsze cechy kolekcji grzejników łazienkowych Tokke:
• konstrukcja drabinkowa
• nowoczesna stylistyka
• dostępność w dwóch rozmiarach: 50x90cm oraz 50x120cm
• możliwość zakupu grzejników w czterech kolorach: white mat, white silk, graphite oraz black
• rozstaw podłączenia grzejnika: 40cm

Czy grzejnik łazienkowy może być praktyczny

Często grzejnik łazienkowy to nie tylko element, który ogrzewa nasze pomieszczenie, odpowiednio dobrany model może stanowić dodatkową ozdobę łazienki. Na stronie salonów łazienek BLU w zakładce „Inspiracje” znajdziemy gotowe projekty łazienek, które mogą stać się inspiracją do odpowiedniego umiejscowienia grzejnika w naszej aranżacji. Oprócz kwestii wizualnej grzejniki o drabinkowej konstrukcji mogą pełnić dodatkowe miejsce na wysuszenie prania lub powieszenie mokrego ręcznika. Dzięki czemu możemy pozbyć się z łazienki nieestetycznych wieszaków lub podwieszanych suszarek na pranie.

Post Author: Mirek