Site Loader

Osoby, które chcą zmienić wystrój domu, mogą obecnie skorzystać z bardzo wielu dodatków dekoracyjnych, które ożywią nasze wnętrza, wprowadzą ciekawą kolorystykę.

Dobrym przykładem będą ramki do zdjęć, ramy na plakaty, możemy także wykorzystać tabliczki ze śmiesznymi hasłami. Tabliczki na ścianę można zakupić obecnie w internecie, znajdziemy tu wiele śmiesznych tabliczek w różnych rozmiarach, kolorystyce, dobierzemy je do naszych wnętrz. Można także stworzyć własny unikalny projekt tabliczki.

Spersonalizowany upominek dla bliskiej osoby

Bardzo popularne są tabliczki, które można było znaleźć na ścianach zakładów pracy w czasach PRL-u, mówiące o przepisach BHP, znajdziemy wiele tabliczek także w języku angielskim, jak również tabliczki humorystyczne na różne okazje. Może być to bardzo dobry prezent dla kogoś bliskiego, możemy wybrać także śmieszne tabliczki na drzwi. Tabliczka będzie bardzo dobrym pomysłem na urodziny, imieniny czy też jako prezent do nowego domu lub mieszkania. Są do tabliczki blaszane, w rozmiarach przykładowo 30 x 20 cm czy też 40 x 30 cm, które bardzo dobrze pasują do różnych wnętrz, możemy umieścić je na drzwiach wewnętrznych, jak również zewnętrznych, a także plakaty do warsztatu samochodowego czy filcowe etui na laptopa.Może to być wyjątkowy prezent, który odróżnia się od innych nudnych upominków, które najczęściej wręczamy solenizantom czy jubilatom.

Innym bardzo ciekawym prezentem, który dodatkowo będzie bardzo użyteczny, jest etui na laptop, możemy wybrać różne projekty czy też wykonać etui według indywidualnego projektu. Mogą być to torby na różne rozmiary urządzeń przenośnych, a także na tablety. Dzięki temu zabezpieczają one nasz sprzęt elektroniczny, będą dobrym prezentem dla osób, które często korzystają z internetu, pracują zdalnie. Spersonalizowane torby na laptopa zabezpieczają przed działaniem wody, dzięki temu laptop się również nie zarysuje. Dużą zaletą jest możliwość zaprojektowania torby na laptopa z filcu na stronie internetowej www.youpibag.pl, dostępne są różne rodzaje zapięcia, guziki, zapięcie na magnes. Dodatkowo można wybrać pasek na ramię, oraz inne dodatki ułatwiające przenoszenie laptopa.

Gadżety spersonalizowane to świetny pomysł na prezent, będzie to nieszablonowy upominek, mamy szansę wykonania własnego projektu, znając przykładowo ulubione filmy czy także seriale solenizanta będziemy mogli dobrać coś interesującego. Innym pomysłem może być przykładowo nadruk zdjęcia z wakacji czy też z czasów młodości.

Post Author: Mirek