Site Loader
Amarex Firma Handlowa

Właściciele nieruchomości, którzy chcą wykonać ogrodzenie wokół posesji, mogą wybrać spośród wielu różnych modeli płotów, będą to rozwiązania murowane, płoty częściowo drewniane, można dobrać różne rozwiązania w zależności od potrzeb.

Jednym z bardzo popularnych rozwiązań jest system panelowy, są to panele z drutu, które przykręcamy do słupków, co pozwala na bardzo łatwy montaż. System panelowy to bardzo dobre rozwiązanie ze względu na niskie koszty, szybką dostawę oraz możliwość zamontowania bez potrzeby użycia specjalistycznych narzędzi.

Ogrodzeniowy system panelowy

Panele ogrodzeniowe to przystępna cena i łatwy montaż

Poszczególne panele mogą posiadać różną wysokość oraz różną długość, umożliwi to dostosowanie ich ilości do szerokości działki. Dodatkowo panel wykonany z drutu można łatwo dociąć, co pozwoli na łatwe przygotowanie ogrodzenia wokół całej posesji. Producenci oferują także słupki prostokątne, które możemy zabetonować lub też możemy wykorzystać dodatkowo stopy ocynkowane, które przykręcamy do podłoża za pomocą czterech śrub. Montaż możemy wykonać za pomocą obejm oraz uchwytów uniwersalnych, które przykręcamy za pomocą śruby, dodatkowo dostępne są także dystanse oraz obejmy, które pozwalają na odpowiednie wyregulowanie odległości. Dzięki temu odległości pomiędzy słupkami mogą nieco się różnić, przykładowo o 1 lub 2 cm, co zniwelujemy za pomocą dystansu oraz uchwytów.

System panelowy może sprawdzić się także w przypadku jeżeli chcemy wymienić stary płot na nowy, zachowując przy tym stare słupki. Dostępne są obejmy okrągłe, które również pozwolą łatwo zamontować panel do tego typu słupka. Producenci oferują dodatkowo ceowniki do podmurówki, nasadki na słupki zapobiegające dostawaniu się wody. Możemy także wyposażyć słupki w wysięgniki do drutu kolczastego. Dużą zaletą systemu panelowego jest prosty montaż, który można wykonać bardzo szybko, polega on na dokręceniu panelu do słupka za pomocą obejmy, w tym przypadku także możemy stosować dystanse regulujące odległość, co jest bardzo praktyczne.

Osoby zainteresowane ogrodzeniem w systemie panelowym na stronie sklep.montarogrodzenia.pl znajdą ofertę producenta, który może zaoferować różne rozmiary paneli, jak również słupki oraz wszystkie niezbędne akcesoria służące do montażu. Są to panele z drutu ocynkowanego, dodatkowo możemy wybrać wersje kolorystyczne z palety RAL.

Post Author: Mirek