Site Loader
Amarex Firma Handlowa

Poduszka knot wygląda jak duży węzeł splecionych ze sobą materiałów z wypełnieniem, może mieć kształt kulisty lub formę płaskiego siedziska.

Z tego typu splatanych ze sobą materiałów można również wykonywać hamaki, bujaki, pufy, ochraniacze do dziecięcego łóżeczka, maty i wiele innych użytecznych przedmiotów. Takie poduszki to ciekawy pomysł na oryginalne dekoracje do domu, znajdziemy je w wielu rozmiarach i w różnych kolorach, zatem każdy znajdzie coś dla siebie, aby uzupełnić wystrój pomieszczenia.

Oryginalne poduszki i akcesoria handmade

Ręcznie wykonane dekoracje są obecnie modne

Poduszki knot to świetny sposób na stworzenie stylowej, przytulnej przestrzeni w sypialni czy salonie. Ze względu na sposób wykonania, są one miękkie i elastyczne, a wypełnienie sprawia, że są one giętkie i można je podłożyć pod głowę podczas odpoczynku. Z tego typu materiałów i techniki zaplatania wykonuje się również inne użyteczne akcesoria, dekoracyjne siedziska, maty, hamaki i wiele innych. Można je zastosować nie tylko w salonie, ale również w pokoju dziecięcym.

Ręczne wykonanie i wysokiej jakości materiały sprawiają, że poduszki i inne akcesoria knot są trwałe i bez problemów przetrwają intensywne użytkowanie. Rozmiary i style poduszek z węzłem mogą być różne. Niektóre przypominają okrągłą kulę wykonaną z dwóch równoległych rurek materiału, zawiązanych jednocześnie w duży węzeł. Inne style poduszek knot są płaskie jak poduszki podłogowe, podczas gdy niektóre wykorzystują pojedynczą rurkę z tkaniny zawiązaną w pojedynczy węzeł jak precel. Style zaplatania również są różne, możemy znaleźć produkty zaplecione w warkocz lub wyglądające jak wykonane na drutach tkaniny. Rozmiary poduszek supłów również będą się różnić, od bardzo dużych po proste i małe, przypominające kłębki włóczki.

Jeśli szukasz produktów wykonywanych ręcznie do dekoracji i wyposażenia swojego domu, zajrzyj na stronę mmhandmade.pl. Znajdziemy tam również wiele produktów do rękodzieła, materiały do samodzielnego szycia, czy wykonywania różnych rzeczy i dekoracji wieloma tradycyjnymi technikami. Możemy również zakupić gotowe produkty, które zostały ręcznie wykonane z wysokiej jakości materiałów, szyte na miarę.

Post Author: Mirek