Site Loader
Amarex Firma Handlowa

Każdy lokal gastronomiczny stara się jak najbardziej usprawnić pracę, aby jak najszybciej przygotowywać posiłki, dla swoich klientów. W nowoczesnych lokalach powoli odchodzi się już od tradycyjnego zmywania.

W kuchniach barów i restauracji nie powinny zalegać brudne naczynia, wszystko musi być na bieżąco sprzątane. Brudne talerze i szklanki nie mogą przez cały dzień zalegać w zlewie. Porządna kuchnia musi być dobrze wyposażona.

Doskonałym wyborem jest nowoczesna zmywarka, różnorodność programów pozwala na wybór takiego zmywania jaki akurat jest na potrzebny. Nowoczesne urządzenia są łatwe w obsłudze, ergonomiczne oraz co najważniejsze skuteczne. Doskonale myją trudne zabrudzenia, a przy okazji nie tłuką cennej zastawy. Jak wiadomo, w każdej restauracji, talerz jest na wagę złota i trzeba o niego dbać.

W barach szybkiej obsługi kanapki mogą być dobrą przekąską, grill do kanapek sprawia, że taką potrawę robi się szybko a do tego jest ona ciepła, więc może zastąpić nawet obiad. Swoim klientom na deser możemy proponować gofry.

Są one szczególnie uwielbiane przez dzieci, gofrownica autonomiczna lepiej wypieka ciast niż te domowe urządzenia. Gofry z bitą śmietaną, cukrem pudrem lub dżemem to smakowity kąsek. Oprócz tego rodzaju urządzeń z pewnością w kuchni nie może zabraknąć pieców, w każdej kuchni piec jest jednym z najważniejszych urządzeń. Podobnie w piekarniach i firmach cukierniczych, gdzie potrzebny będzie profesjonalny piec do wypieku bułek, chleba czy też różnego rodzaju wyrobów cukierniczych. Warto wyposażyć się w profesjonalne komory fermentacyjne, mogą to być urządzenia, do których pieczywo wkładam na specjalnych blach, lub też taki, które dostosowane są do specjalnych wózków. Wózkiem wjeżdżamy do pieca, po czym możemy swobodnie zamknąć drzwiczki i włączyć piec. Duże wyświetlacze poinformują nas o czasie zakończenia procesu, a bardzo duża liczba opcji pozwoli bardzo dokładnie zaplanować cały proces.

Post Author: Mirek