Site Loader
Amarex Firma Handlowa

Internet do dzisiaj narzędzie wykorzystywane przez miliardy osób na całym świecie. Trudno nam sobie wyobrazić, że nagle Internetu nie ma? Nie ma się, co dziwić nasza życie rodzinne, praca to wszystko Internet. Ma to oczywiście swoje wady i zalety, dlatego trzeba ze wszystkiego korzystać z umiarem. Najważniejsze jest to żeby w sieci być bezpiecznym.

Jak to zrobić? Sam antywirus to nie wszystko, bo trzeba jeszcze ukryć swoje IP. Jest to numer, który mamy przypisany do swojego Internetu. Po tym numerze można nas namierzyć, właśnie z tego korzysta policja. Zdarza się, że z jakiegoś forum nas wyrzucają i blokują nasze IP. Widzą je i mogą z tego skorzystać. Właśnie, dlatego jest polskie proxy, które ma temu zapobiec. Jeśli ktoś zastanawia się, czym jest proxy to prosto można odpowiedzieć, że to jest pośrednik w połączeniach internetowych. Wchodząc na jakiś adres internetowy wchodzimy przez proxy, czyli nie jesteśmy widoczni pod swoim IP. To oznacza, że nie da nas się zablokować albo sprawdzić, kim jesteśmy. Na pewno jest to o wiele bardziej trudne, dlatego warto się nad takimi połączeniami zastanowić.


Wybieramy proxy

Skoro już wiemy, czym jest proxy i wiemy, jakie niesie ze sobą korzyści to teraz przydałoby się wybrać takie polskie proxy, które będzie dla nas bezpieczne i stabilne. W ten sposób ułatwimy sobie surfowanie po internecie i to całkowicie anonimowo. Tego nam właśnie trzeba w dzisiejszych czasach gdzie wszędzie nas starają się szpiegować i wyciągać od nas bardzo dużo informacji. Do wyboru mamy płatne serwery proxy jak i te darmowe. W przypadku tych drugich na pewno będą obostrzenia, jeśli chodzi o prędkość, dlatego trzeba to dokładnie sprawdzić. Internet i tak nam spowolni, bo jednak mamy pośrednika w łączeniu się, ale niech nie będzie to zbyt niska prędkość. Dobrze jest wybierać proxy polskie, bo wtedy jesteśmy bezpieczni. Wiele osób właśnie tak robi i są zadowolone, co oznacza, że my również możemy tego spróbować, a przekonamy się jak to wygląda i czy jesteśmy z tego zadowoleni.

Post Author: Mirek