Site Loader

Kiedy przychodzi czas na wykupienie polisy ubezpieczeniowej, możesz się zastanawiać, od czego zacząć, ponieważ przy zakupie planu, który działa dla Ciebie i Twojego pojazdu, należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy.

Wskazówki zawarte w tym artykule mogą dostarczyć Ci informacji, które musisz wiedzieć, aby wybrać dobrą polisę samochodową.Sprawdź ceny ubezpieczenia przed zakupem nowego pojazdu. Poproś swojego agenta ubezpieczeniowego, aby powiedział Ci, które samochody otrzymają najlepsze stawki. Pomoże Ci to przy wyborze używanego lub nowego samochodu. Możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy na ubezpieczeniu samochodowym, jeśli kupisz samochód, który ma wysoką ocenę bezpieczeństwa.Aby zaoszczędzić pieniądze na ubezpieczeniu samochodu, pamiętaj, aby wyłączyć swoje dzieci z polisy, gdy same się wyprowadzą. Jeśli nadal są na studiach, możesz uzyskać zniżkę dzięki odległemu kredytowi studenckiemu. Mogą one mieć zastosowanie, gdy Twoje dziecko uczęszcza do szkoły w pewnej odległości od domu.Jeśli jesteś głową rodziny kupującej ubezpieczenie samochodu dla współmałżonka i/lub dzieci, możesz zaoszczędzić pieniądze na składkach, łącząc polisy. Zamiast dawać każdemu kierowcy własny pakiet ubezpieczeniowy, upewnij się, że wszyscy są ubezpieczeni tą samą polisą. Oszczędzi to czas, pieniądze i pozwoli na przyszłe zniżki grupowe.Jeśli jesteś młodym kierowcą z wysoką stawką, dodaj odpowiedzialnego starszego kierowcę do swojej polisy, aby pomóc w jej obniżeniu. Firmy ubezpieczeniowe biorą pod uwagę wiek kierowców, a także ich historię jazdy, więc dodanie osoby w wieku powyżej trzydziestu lat, która ma czystą historię, szybko obniży Twoje składki.Zajrzyj do opcji ubezpieczenia grupowego. Przewodnik po ubezpieczeniach samochodowych, który musisz wiedzieć

Istnieje kilka firm ubezpieczeniowych, które oferują zniżki kierowcom, którzy otrzymują ubezpieczenie w ramach planu grupowego.

Może to być polityka pracodawcy lub klubu. Zapytaj swojego pracodawcę lub kluby, do których należysz, i dowiedz się, czy jest dostępny.Chociaż może się to wydawać dziwne, szukając nowego samochodu, spróbuj kupić starszy pojazd. Dzieje się tak, ponieważ stawki ubezpieczenia starszych pojazdów nie są tak wysokie, jak w przypadku nowszych. Jeśli masz już ubezpieczenie i zmieniasz pojazd na starszy, koniecznie poinformuj o tym firmę ubezpieczeniową.Weź udział w lekcjach jazdy lub lepszej lekcji jazdy. To pokaże Twojej firmie ubezpieczeniowej, że jesteś zainteresowany bezpieczną jazdą lub zapobieganiem wypadkom i jeszcze bardziej obniżysz swoje stawki. Twoja firma ubezpieczeniowa chce mieć bezpiecznych kierowców i nagrodzi Cię za próbę pokazania im, że jesteś dobrym kierowcą.Jeśli chcesz uzyskać najlepszą ofertę na polisę ubezpieczenia samochodu, popracuj nad swoim kredytem. Większość stanów używa Twojej oceny kredytowej do określenia składki, wierząc, że osoby z niższym wynikiem są bardziej narażone na wypadki. Zrób wszystko, co możesz, aby podnieść swój wynik, a w rezultacie koszt ubezpieczenia spadnie.Dowiedz się o swoich odliczeniach, zanim będziesz potrzebować jakiejkolwiek pracy. Czasami możesz nie zdawać sobie sprawy, że masz bardzo niską stawkę ubezpieczenia samochodu, zgadzając się zapłacić ogromną kwotę z własnej kieszeni przed rozpoczęciem jakichkolwiek napraw. Skontaktuj się z przedstawicielem ubezpieczeniowym i poproś go o wyjaśnienie.Jak widzieliście, polisy ubezpieczeniowe, choć różne, mają wiele wspólnych podstaw. Różnią się jedynie ceną i zasięgiem. Wszystko, czego potrzeba, aby zdecydować między nimi, to trochę badań i zdrowego rozsądku, aby znaleźć najlepszą i najtańszą polisę, która będzie działać z Tobą, Twoim budżetem i pojazdem.

Post Author: Mirek