Site Loader

Do grona najpopularniejszych produktów finansowych w naszym kraju można zaliczyć między innymi kredyty gotówkowe.

Znajdują się one w ofertach różnych banków razem z kredytami konsolidacyjnymi, samochodowymi, firmowymi albo hipotecznymi. W porównaniu z pozostałymi produktami finansowymi, takie kredyty zapewniają środki, które kredytobiorcy przeznaczają na dowolny cel. Nie powinno więc nikogo dziwić to, że formy wsparcia tego rodzaju są wybierane przez klientów w przypadku nagłych wydatków, awarii albo finansowania różnych zakupów bez konieczności długiego oszczędzania.

Starania o kredyt gotówkowy – istotne informacje

Istotne informacje związane z kredytami gotówkowymi

Standardowe kredyty gotówkowe są przyznawane najczęściej na kwoty od kilkuset do kilkunastu tysięcy złotych (czasami może być to kwota na poziomie kilkudziesięciu tysięcy złotych). Sporo zależy w tym przypadku od klienta i jego zdolności kredytowej oraz od polityki kredytowej banku. Na szczęście kredyty gotówkowe nie są obarczone wysokimi wymaganiami, a sprawy formalne ograniczane są najczęściej do minimum. Poza tym klienci posiadający konta w danych bankach, na które wpływa ich wynagrodzenie, mogą często uzyskać kredyt przechodząc cały proces w stu procentach przez Internet.

Oczywiście proces starania się o kredyt wiąże się z potrzebą złożenia wniosku z informacjami na temat swój i swoich finansów, itp. Dodatkowo banki mogą wymagać przekazania różnych ważnych dokumentów potrzebnych do podjęcia stosownej decyzji kredytowej. Dla niektórych klientów problematyczne może być znalezienie kredytu dopasowanego do konkretnych potrzeb. Spora ilość ofert kredytów gotówkowych na rynku sprawia, że samodzielne poszukiwania mogą być trudne i czasochłonne.

O wiele bardziej rozsądnym wyjściem jest skorzystanie z usług doradców kredytowych i finansowych, takich jak między innymi http://1ekspert.pl. Tacy eksperci składają zapytanie do wielu banków na raz i po uzyskaniu odpowiedzi ustalają, gdzie klient może otrzymać kredyt. Następnie oferty te są porównywane pod kątem wymagań kredytobiorcy i jak najlepszego dopasowania do nich. Poza tym w biurach doradców kredytowych można korzystać z pomocy w składaniu wniosków, przygotowywaniu różnych dokumentów i załatwianiu innych formalności.

Post Author: Mirek