Site Loader
Amarex Firma Handlowa

Wielkim zainteresowaniem cieszą się studia zaoczne, na przyszłościowych kierunkach. W każdym większym mieście, w którym znajduje się jakaś uczelnia, możemy zapisać się na studia zaoczne.

Najbardziej popularne kierunki studiów to studia humanistyczne, aczkolwiek daje się zaobserwować znaczne zainteresowanie studiami technicznymi. Na rynku pracy brakuje inżynierów, dlatego uczelnie techniczne, cieszą się coraz większym zainteresowaniem w naszym kraju. Możemy wybrać studia zaoczne inżynierskie, lub podyplomowe które zyskują coraz więcej zwolenników. Udajmy się więc do pobliskiej uczelni i spytajmy o interesujące kierunki studiów. Po ukończeniu dobrego kierunku na pewno znajdziemy interesującą i dobrze płatną pracę. Zdaniem wielu doradców zawodowych, szybciej znajdziemy pracę będąc inżynierem, niż absolwentem studiów licencjackich. Bardzo ciekawe są kierunki studiów ekonomicznych, po ukończeniu można znaleźć prace w bankowości. Pośród szerokiej oferty różnych kierunków można znaleźć studia związane z analityką finansową. Dowiesz się, dlaczego, kiedy i jak stosować analizy finansowe w rzeczywistych sytuacjach.

Poznasz techniki analizy danych oraz sposoby oceny ryzyka. Po ukończeniu tego kierunku powinieneś być w stanie zrozumieć dane, tworzyć prognozy i określać skuteczność szacunków. Będziesz także mógł tworzyć portfel aktywów z wykorzystaniem rzeczywistych danych o cenach akcji, optymalizując ryzyko i zyski. Zrozumienie danych finansowych to ważna umiejętność analityka, kierownika lub konsultanta. Z pewnością warto wybrać kierunek analityka finansowa studia dadzą bardzo dobry zawód. Studia podyplomowe na tym kierunku dają możliwość na poszerzenie horyzontów. Jest to z pewnością okazja na znalezienie ciekawej pracy w sektorze bankowym. Tego rodzaju kierunek daje także możliwość zostania doradcą kredytowym czy inwestycyjnym. Obecnie wiele osób poszukuje doradców dobrze zorientowanych na rynkach finansowych, może być to przykładowo analiza kredytów mieszkaniowych.

Post Author: Mirek