Site Loader
Amarex Firma Handlowa

Początek roku to dla wielu osób czas wielkich zmian.

Szykując listę postanowień noworocznych jesteśmy zazwyczaj bardzo ambitni. Marzymy o tym, że zaczniemy zdrowo się odżywiać, schudniemy, zadbamy o wysportowane ciało. Niestety w przypadku wielu osób dość szybko pojawia się zderzenie z rzeczywistością. Dieta odchudzająca sprawia, że ciągle czujemy się głodni, trening nie przynosi natomiast żadnych efektów oprócz zakwasów. W rezultacie dość szybko się poddajemy, co jest przyczyną frustraci i obniżonego poczucie własnej wartości. Na szczęście współcześnie istnieje rozwiązanie naszych problemów, a jest nim trening EMS.

Trening EMS dla początkujących i zaawansowanych

Trening EMS, który zmieni nasze wyobrażenia o sporcie

Wielu z nas zraża się do konwencjonalnych treningów, gdyż są one długotrwałe, męczące, a ich efekty pojawiają się późno lub wcale. Te same osoby, które rezygnują z ćwiczeń po wielu nieudanych podejściach prawdopodobnie miałyby na ich temat inne zdanie, gdyby trwały krócej (maksymalnie 25 minut), pozwalały spalić wiele kalorii, angażowały wiele grup mięśniowych, były bezpieczne, nadawały się dla ludzi z bardzo słabą kondycją (w tym również kobiet po porodzie). Nie wszyscy zdają sobie sprawę z faktu, że powyższe warunki spełniają ćwiczenia EMS. Od zwykłych treningów odróżnia je między innymi to, że są one prowadzone z elektrostymulacją. Wykorzystanie prądu stałego i zmiennego pobudza do pracy mięśnie szkieletowe, dzięki czemu pozytywne rezultaty odczuwamy ju po pierwszym treningu.

Jeżeli chcemy w pełni korzystać z dobrodziejstw jakie daje trening EMS powinniśmy wykonywać go pod okiem certyfikowanego trenera. Specjalistów, którzy od wielu lat zajmują się takimi treningami możemy znaleźć między innymi pod tym adresem. Pamiętajmy, że dobry trener personalny zawsze przeprowadzi z nami wywiad, a po poznaniu naszych potrzeb i oczekiwań wybierze odpowiedni rodzaj aktywności:smartgym.com.pl – Trening EMS. Możemy być spokojni o swoje bezpieczeństwo, gdyż wszystkie ćwiczenia będziemy wykonywać pod kontrolą ekspertów z branży fitness.

Post Author: Mirek