Site Loader
Amarex Firma Handlowa

Każdy użytkownik komputera dobrze wie, że jeśli nie ma zamontowanego systemu operacyjnego to komputer nie jest zbyt przydatny?

Trzeba się wtedy znać na tym żeby taki sprzęt obsługiwać. To oznacza, że trzeba będzie zainstalować na komputerze wydajny system operacyjny. W przypadku komputerów przemysłowych jest dokładnie tak samo. Najpierw jest wydajny system operacyjny, a później programy, które są na nim uruchamiane. To, dlatego ustawienie parametrów na linii produkcyjnej jest takie łatwe. Tym bardziej, jeśli komputer przemysłowy wyposażony jest w ekran dotykowy. Jeśli mamy szczęście to program wykorzystywany na produkcji będzie dostępny w języku polskim i wtedy ustawianie czegokolwiek nie jest trudnym zadaniem. Warto, zatem zastanowić się nad tym, który z systemów daje nam tak dużo możliwości i spełni nasze wszystkie wymagania?

Najlepszy system operacyjny do komputerów przemysłowych

Na swoich stacjonarnych komputerach korzystamy z systemu Windows. W przypadku komputerów przemysłowych będzie dokładnie tak samo. Najlepszy obecnie i najnowszy jest Microsoft Windows 10 IoT Enterprise LTSC 2019 Value PL, który wykorzystywany jest w wielu firmach. System ten jest bardzo stabilny i bezawaryjny, dlatego zainteresowanie nim cały czas rośnie. W odróżnieniu od swojego poprzednika z rodziny Windows ten nie musi mieć tak dużych wymagań sprzętowych, co oznacza, że może działać nawet na starszych komputerach przemysłowych. To bardzo dobra wiadomość dla firmy, ponieważ mogą mieć nowoczesny system, ale nie muszą się martwić wymianą komputerów na nowe. Warto o tym systemie dowiedzieć się tak dużo jak będzie w stanie nas zachęcić do jego zakupu. Takie przydatne informacje już teraz znajdziemy na windows 10 iot. Z tej strony dowiemy się, do jakiego konkretnie sprzętu Windows będzie pasował. Przy okazji można będzie sprawdzić cenę, która jest naprawdę bardzo atrakcyjna. Z takiej ofert wszyscy będą bardzo zadowoleni.

Post Author: Mirek