Site Loader
Amarex Firma Handlowa

Beton Architektoniczny w ostatnich latach króluje jako stylistyczne wykończenie powierzchni wewnątrz i na zewnątrz budynków. Docenia się go z uwagi na jego surowość, funkcjonalność, bogactwo form, kolorów i faktur, które można mu nadać. Staje się symbolem nowoczesnej architektury i obowiązkowym elementem wnętrz wielu stylów wykończenia. Wnętrze w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, loftowym czy modernistycznym? Nie ma sprawy, ale beton na ścianie musi być! Jego funkcjonalność, bogactwo form które może przybrać, od jednobryłowych monolitów, przez płyty, aż po panele 3D sprawiają, że znalazł uznanie wśród projektantów wnętrz. Można go spotkać w domach, budynkach biznesowo-handlowych, gastronomicznych, hotelowych, a nawet użyteczności publicznej. Już dawno przestano przypinać mu łatkę powierzchni typowo przemysłowej, lub inaczej, ową przemysłowość betonu, bardzo często „zaprasza się” na salony z którymi do tej pory nie był kojarzony. Nowoczesne budownictwo nie może się bez niego obyć.

Gdzie kupić Beton Architektoniczny?

Centrum Betonu Architektonicznego, to nasza odpowiedź na stale rosnące zainteresowanie ze strony inwestorów tym rodzajem dekoracyjnego wykańczania powierzchni. Nasz sklep oferuje pełną gamę produktów wykonanych z betonu architektonicznego, od prostych płyt tarasowych, ściennych, przez panele 3D z betonu, aż po ekskluzywne meble betonowe. Ponieważ Beton architektoniczny to nasza specjalność, naszym celem było zbudowanie możliwie jak najszerszej oferty i stworzenie marki zrzeszającej tylko najlepszych producentów. Za naszym pośrednictwem, nasi klienci mogą dowolnie spersonalizować interesujących ich produkt. Dotyczy to nie tylko możliwości wyboru koloru i faktury, ale także określenie terminu realizacji zamówienia, jeśli będzie on możliwy do dotrzymania.

Beton to kompozyt powstały ze zmieszania z wodą spoiwa (cementu) i wypełniacza (kruszywa), ewentualnych domieszek nadających pożądane właściwości i wody.

 Czym jest Beton Architektoniczny?

Na pytanie, czym jest beton architektoniczny, można odpowiedzieć w najkrótszy możliwy sposób: beton architektoniczny to beton, którego struktura i faktura jest świadomie wyeksponowana i pełni funkcje dekoracyjną. Funkcja estetyczna jest tak samo ważna jak jego funkcja konstrukcyjna. Beton architektoniczny nie jest wykańczany w inny sposób, jest odsłonięty. Można zatem powiedzieć, że betonem architektonicznym jest każdy beton, również konstrukcyjny, który nie będzie w żaden sposób zasłonięty. Tutaj zaczynają się już różnice, które mogą, ale nie muszą, odróżniać beton architektoniczny od „typowego” betonu.

Płyty Betonowe- szybki sposób na nowoczesną aranżacje wnętrza

Jednym z produktów, które oferuje sklep Centrum Betonu Architektonicznego są płyty betonowe. W ofercie posiadamy standardowe oferowane przez producentów płyty o kilku określonych wymiarach, z możliwością indywidualnego wyboru koloru oraz faktury wykończenia. W razie potrzeb, możemy wykonać również płyty o dowolnych wymiarach. W zależności od sposobu wykonania, płyty betonowe mogą znaleźć zastosowanie na powierzchni ścian wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, jako płyty tarasowe a nawet podjazdowe. Zaletą płyt jest to, że można w łatwy sposób przeobrazić dowolną powierzchnię w stylową, utrzymaną w stylu industrialnym i nowoczesnym. Płyty betonowe podlegają łatwemu montażowi oraz transportowi, stanowiąc jednocześnie formę szlachetnego naturalnego sposobu wykończenia powierzchni.

Panele 3D wykonane z betonu architektonicznego to rozwinięcie koncepcji płyt. Oprócz dekoracji, którą beton stanowi sam z siebie, dodatkową funkcję stylistyczną pełnią wzory paneli. W zależności od motywu panelu, ściany zyskują niesamowitą plastyczność a inwestor ma możliwość dowolnego wykreowania stylu. W naszej ofercie znajdują się panele betonowe pasujące do każdego stylu, nie tylko industrialnego czy nowoczesnego. Ściana wykończona panelami z pewnością będzie ozdobą każdego wnętrza. Także tutaj jest możliwość wyboru koloru panelu.

Donice Betonowe, meble betonowe, a nawet powierzchnie imitujące beton,  to pozostały asortyment, którym Centrum Betonu Architektonicznego może się pochwalić. Nie jest nam straszne żadne oczekiwanie klienta i nie ma pomysłu, który byłby niemożliwy do zrealizowania. Zapraszamy do kontaktu z nami na stronie centrumbetonuarchitektonicznego.pl

Post Author: Mirek