Site Loader

Wysiłek i zaangażowanie w zakup drzwi wewnętrznych jest najczęściej obarczony dużym ładunkiem emocjonalnym. Tym bardziej jeśli przed nami wykończenie całego mieszkania. Dlatego warto zdejmować z siebie te czynności, które mogą za nas wykonać fachowcy. Wprawdzie samodzielny montaż drzwi wewnętrznych nie musi być wyjątkowo trudny, to jednak nie mając doświadczenia zawsze możemy popełnić jakiś błąd. Zatem jeśli zależy nam na tym, by mieć gwarancję poprawnego montażu, zdecydujmy się na usługi świadczone przez profesjonalną ekipę.

Drzwi z montażem – kupujesz i zamawiasz usługę

Co zyskujemy decydując się na profesjonalny montaż? Z jednej strony możemy być spokojni o ich prawidłowe osadzenie w otworze drzwiowym, z drugiej zaś strony otrzymujemy też gwarancję na usługę i… mnóstwo czasu. Fachowcy nie tylko prawidłowo zamontują wszystkie wewnętrzne drzwi, ale także bazując na swoim doświadczeniu zrobią to optymalnie szybko. Wszelkie prace montażowe będą realizowane sprawnie, bez tak dużego ryzyka popełnienia błędu, jak w przypadku montowania samodzielnego. Warto odnotować jeszcze jedną korzyść płynącą z zatrudnienia ekipy montażowej. Wyjściowy podatek VAT na drzwi wynosi 23%, jednak jeśli zdecydujemy się na drzwi z montażem podatek spada do 8%.

Renomowane salony z komplementarnymi usługami

Odwiedzając salon sprzedaży drzwi i podłóg możemy liczyć na fachowe doradztwo. Jest to bardzo istotna wartość, dzięki której wybierzemy nie tylko element wykończeniowy, który koresponduje z całym wykończeniem, dominującym stylem, ale także właściwie wytrzymały lub spełniający inne istotne z perspektywy codziennego użytku funkcje. Jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne warto przemyśleć czy nie powinny one mieć wzmocnionej izolacji akustycznej, co może się okazać cenną właściwością jeśli w domu mamy gabinet, w którym na co dzień pracujemy. Możemy też zapoznać się z ofertą podłóg zarówno tych drewnianych, jak i paneli laminowanych czy winylowych. Doradzimy się, który rodzaj będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem.

Post Author: Mirek