Site Loader

Góry Opawskie to miejsce, które jest ostoją ciszy, spokoju. Właśnie tutaj możemy zetknąć się z bardzo atrakcyjną propozycją spędzenia urlopu, spędzenia swojego wolnego czasu. Apartamenty Pod Biskupią

Kopą to miejsce, które nie powinno umknąć naszej uwadze. Dlaczego? Okres wypoczynku urlopowego powinien dla nas wiązać się z faktycznym wypoczynkiem. To miejsce nam go gwarantuje. Jak sama nazwa na to wskazuje, mamy do czynienia z ośrodkiem, w którym do dyspozycji gości są odrębne apartamenty z własną strefą relaksu. Apartament Andromeda, Luna, Kasjopea, Orion oraz Studio Kapella to oferta, wobec której nie można pozostać obojętnym. Każdy z tych obiektów to bardzo wysoki stopień wygody. Dla przykładu możemy wirtualnie wejść do apartamentu Luna.

Mamy w nim chociażby buduarową sypialnię zlokalizowaną na poddaszu, w pełni wyposażony aneks kuchenny, fotel obrotowy, kominek, garderobę, prywatny taras z wyjątkowymi widokami oraz oczywiście prywatną strefę relaksu.

W tym apartamencie akurat mamy do czynienia z minibasenem przeznaczonym dla czterech osób. Poza tym mamy również do dyspozycji szereg atrakcji wokół budynku. Między innymi mowa o jacuzzi pod gwiazdami, mowa jest o polu camperowym, mowa o białej oazie w ogrodzie, miejscu na ognisko, na grilla. Jeśli ktoś liczy na dodatkowe atrakcje w okolicy, to nie można przegapić oferty rajdów konnych. Nie można także nie wskazać na to, co jest w tym miejscu najcenniejsze. Chodzi o ciszę otaczających gór, o przyrodę, o naturę, która jest podstawową atrakcję tego miejsca.

Warto w tym miejscu również wskazać na naszą stronę internetową, na której mamy umieszczonych znacznie więcej informacji. Mamy tam podane wszystko, co będzie potrzebne do tego, aby podjąć właściwą decyzję. Mamy tam umieszczone fotografie oraz informacje na temat poszczególnych apartamentów, na temat każdej z proponowanych atrakcji turystycznych. Bez wątpienia jedno z najciekawszych miejsc w naszym kraju do spędzenia wyjątkowego urlopu, niezapomnianych wakacji.

Post Author: Mirek