Site Loader
Amarex Firma Handlowa

Brwi podkreślają oczy, definiują makijaż oczu i sprawiają, że twarz wygląda harmonijnie i symetrycznie.

Dzięki pięknym i gęstym brwiom nawet twarz bez makijażu wygląda młodo, świeżo, wypoczęto i atrakcyjnie. Spojrzenie wydaje się otwarte i żywe. Niezwykle cienkie brwi niestety sprawiają, że twarz wydaje się nieco starsza, podczas gdy grubsze brwi i proste kształty mogą mieć odwrotny skutek. W ostatnich latach pojawiła się tendencja do pełniejszych, gęstych brwi.

Odżywka sprawi, że nasze brwi staną się pełniejsze

Jak odżywki działają na włoski naszych brwi?

Odżywka do brwi to preparat na porost włosów, który powoduje, że włoski brwi rośną grubsze, pełniejsze. Większość działa poprzez nawilżanie istniejących brwi i zachęcanie do wzrostu nowych włosów. Większość odżywek do brwi jest wyposażona w aplikator, który umożliwia łatwe nałożenie produktu na brwi. Często w składzie odżywek do brwi znajduje się biotyna i pantenol, obie substancje znane są z działania pielęgnacyjnego, odżywiają, a także pozytywnie wpływają na regenerację. Oprócz poprawy gęstości preparaty zapewniają także pielęgnację, która świetnie sprawdza się w przypadku zniszczonej skóry lub brwi.

Zasadniczo należy zauważyć, że przeciętna żywotność rzęs i brwi wynosi od trzech do pięciu miesięcy. Po tym czasie włosek wypada i jest bezpośrednio zastępowany nowym, którego faza wzrostu trwa około dwóch miesięcy. Odżywka do brwi lub do rzęs nakładana jest bezpośrednio na korzenie rzęs i brwi i znacząco stymuluje wzrost. To sprawia, że włoski stają się grubsze i pełniejsze oraz tworzą piękną linię, która podkreśla oczy. Serum do brwi stosuje się zazwyczaj rano i wieczorem. W zależności od producenta uzyskanie skutecznego efektu zajmuje około czterech do sześciu tygodni. Jeśli chcesz osiągnąć trwały efekt, powinnaś regularnie stosować odżywkę.

Wybierając odżywki do brwi warto sprawdzić, które z nich są najbardziej skuteczne, w internecie możemy znaleźć różne rankingi, porównania, przykładowo na stronie https://dietetyk.edu.pl/ranking-odzywek-do-brwi-ktora-najlepsza-recenzja-i-opinie/. Dzięki temu dowiemy się, jakie działanie mają różne rodzaje odżywek, które z nich będą pasowały najlepiej do naszego rodzaju brwi.

Post Author: Mirek