Site Loader

Płaski brzuch jest marzeniem wielu kobiet, wąska talia może jednak być trudna do osiągnięcia.

Niekiedy nieatrakcyjny brzuch może być wynikiem ciąży, nieodpowiedniej diety, siedzącego trybu życia oraz wieku. Obecnie można za pomocą w medycyny estetycznej zadbać o jędrność tkanki, wykonać zabiegi, które pozwolą na poprawę plastyki naszego brzucha. Jednym z bardzo popularnych zabiegów jest liposukcja, czyli odsysanie nadmiaru tłuszczu, może być to brzuch, talia, uda. Plastyka brzucha to także zabieg chirurgiczny polegający na usunięciu nadmiaru skóry oraz tkanek.

Zabiegi medycyny plastycznej na obwisłych brzuch

Czym jest plastyka brzucha?

Obwisła skóra na brzuchu jest bardzo nieestetyczna, niekiedy nie możemy usunąć jej za pomocą ćwiczeń. Zabiegi chirurgiczne mogą obecnie pozwolić na usunięcie nadmiaru skóry, możemy w ten sposób uzyskać szczupłą sylwetkę, wzmocnić mięśnie. Zabiegi tego typu mogą usunąć rozstępy skórne, obecnie są to bardzo bezpieczne zabiegi, które może wykonać lekarz specjalista w tej dziedzinie. Jest to sposób na pozbycie się nie tylko nadmiarowej, ale także w wiotkiej skóry na brzuchu. Przebieg zabiegu jest bezpieczny, jest to skuteczny sposób, aby znacznie poprawić nasz wygląd.

Zabieg plastyki brzucha trwa od 6 do 4 godzin, pozwala usunąć obwisłą skórę powłok brzusznych. Często jest to wynik ciąży, lub też szybkiej utraty wagi. Obecnie uzyskuje się bardzo dobre efekty, możemy odzyskać prawidłowe proporcje ciała, usunąć fałdy oraz rozstępy. Okolica brzucha oraz bioder zostanie odpowiednio wymodelowana, skóra będzie właściwie obcinała nasz brzuch, dzięki czemu uzyskamy odpowiednią sylwetkę. W przeciwieństwie do liposukcji plastyka brzucha to także usunięcie nadmiaru skóry, jest to działanie usuwające złogi tłuszczu, może być to zabieg wykonywany zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Często nadmiar skóry możemy usunąć za pomocą sportu, odpowiedniej diety, jednak w niektórych przypadkach jest to niemożliwe, dlatego należy zdecydować się na zabieg abdominoplastyki.

W wielu klinikach dostępna jest plastyka brzucha, możemy dzięki temu odzyskać odpowiedni wygląd talii. Pozwala to usuwać rozstępy, ujędrnić brzuch oraz talię. Z pewnością jest to bardzo dobry pomysł w przypadku osób, które nie mogą poradzić sobie z nadmiarem skóry po ciąży czy też diecie.

Post Author: Mirek