Site Loader
Amarex Firma Handlowa

Kiedy poszukujemy czegoś wyjątkowego podczas aranżacji wnętrz możemy wybrać bardzo oryginalne obrazy na których znajdą się nasze zdjęcia.

Jest to obraz składający się z płótna, które naciągnięte jest na drewnianą ramę, w tym przypadku wykorzystane są bardzo wysokiej jakości farby które pozwalają na bardzo dobre odwzorowanie wszystkich szczegółów naszego zdjęcia. Oczywiście jest to farba wodoodporna, która nie będzie z czasem szarzała, z pewnością zachowa żywe kolory przez długi czas.

Przenieś swoją ulubioną fotografię na płótno

Fotoobrazy na płótnie to oryginalny pomysł do naszego domu

Oczywiście tego rodzaju obrazy możemy wieszać bez ramy, dodatkowo także ranty zostaną zadrukowane, z pewnością będzie to bardzo ciekawy efekt. Możemy oczywiście wykorzystać dowolne zdjęcia, może być to zdjęcie wykonane aparatem cyfrowym, telefonem komórkowym, zdjęcia w różnej rozdzielczości, robione w pionie czy też w poziomie. Firmy które wykonują tego rodzaju fotoobrazy udostępniają na swoich stronach generatory zdjęć, będziemy mogli zatem załadować nasz plik cyfrowy, odpowiednio go wykadrować, dodatkowo także będziemy mieli do dyspozycji różnego rodzaju filtry dzięki czemu możemy uzyskać bardzo ciekawe efekty graficzne.

Z pewnością jest to rozwiązanie dla osób które poszukują czegoś oryginalnego, tego rodzaju obrazów nie kupimy w sklepie. Możemy oczywiście wykonać wydruki zdjęć w dużych formatach, powiesić na ścianie, jednak z pewnością obraz będzie czymś wyjątkowym, z pewnością może być to także bardzo ciekawy pomysł na prezent dla bliskich. W tym przypadku oczywiście możemy wybierać orientację poziomą i pionowa. Możemy także wybierać spośród różnych wielkości, mogą być to małe obrazki przykładowo o wielkości 20 x 20 cm czy też w standardowym rozmiarze ramy przykładowo 40 x 50 cm lub też duże obrazy o szerokości i wysokości powyżej 1 m.

Dlatego też fotoobrazy na płótnie cieszą się coraz większą popularnością, możemy je z łatwością zamówić, obraz dostarczony zostanie dla nas pocztą, będzie oczywiście odpowiednio zabezpieczony, z tyłu obrazu znajdziemy zawieszkę dzięki czemu możemy go od razu powiesić na ścianie.

Post Author: Mirek