Site Loader

Zainteresowanie pneumatycznymi gwoździarkami jest bardzo duże, bo to praktycznie bezawaryjne urządzenia. Oferta jest na gwoździarki przygotowana bardzo dobrze.

Można będzie to zobaczyć na stronie firmy http://centrumgwozdzi.pl. Tutaj oferta na różnego rodzaju gwoździarki jest bardzo duża i znajdziemy tutaj również modele pneumatyczne. To nam się na pewno spodoba, bo wszystko jest bardzo dokładnie opisane i tym samym od razu będziemy wiedzieć, który model jest dla nas odpowiedni, a który nie. Dla nas istotne będą parametry i to wszystko trzeba będzie sprawdzać. Urządzenie ma spełniać się w naszej pracy i ma nam pomagać w stu procentach swoich możliwości, dlatego trzeba będzie zastanowić się, co konkretnie wybrać, a na pewno dokonamy właściwego wyboru, z którego każdy z nas będzie bardzo zadowolony.

Parametry pneumatycznej gwoździarki

Takie urządzenie pneumatyczne może niż nieznacznie cięższe od modelu gazowego czy akumulatorowego. Nie jest to duża różnica w granicach pól kilograma. Ciśnienie robocze w takim urządzeniu to 5 do 8 bar. Jeśli chodzi o zużycie powietrza to na jeden strzał potrzeba go nieco ponad 3,5 litra. W jednym magazynku mieści się bardzo dużo gwoździ, bo aż sto osiemdziesiąt sztuk. Jeśli chodzi o zastosowanie takiego urządzenia to jest ono bardzo szerokie. Wszystkie prace związane z drewnianymi konstrukcjami i elementami będą łatwiej wykonywane, jeśli wybierze się właśnie taką pneumatyczna gwoździarkę. Mogą to być skrzynie ogrodowe, palety czy architektura ogrodowa. Gdyby nie takie urządzenie to te prace byłoby o wiele trudniejsze do wykonania. Byłby też automatycznie droższe, bo jak trzeba na coś poświecić więcej siły i czasu to trzeba to wszystko wliczyć do ceny. To, dlatego takie urządzenia pneumatyczne są dzisiaj wykorzystywane przez wiele firm i jeśli my planujemy robienie czegoś z drewna i potrzebujemy wbijać duże ilości godzi to warto będzie to rozważyć, a przekonamy się, że było naprawdę warto. To urządzenie jest bardzo, ale to bardzo pomocne.

Post Author: Mirek