Site Loader
Amarex Firma Handlowa

Zainteresowanie pneumatycznymi gwoździarkami jest bardzo duże, bo to praktycznie bezawaryjne urządzenia. Oferta jest na gwoździarki przygotowana bardzo dobrze.

Można będzie to zobaczyć na stronie firmy http://centrumgwozdzi.pl. Tutaj oferta na różnego rodzaju gwoździarki jest bardzo duża i znajdziemy tutaj również modele pneumatyczne. To nam się na pewno spodoba, bo wszystko jest bardzo dokładnie opisane i tym samym od razu będziemy wiedzieć, który model jest dla nas odpowiedni, a który nie. Dla nas istotne będą parametry i to wszystko trzeba będzie sprawdzać. Urządzenie ma spełniać się w naszej pracy i ma nam pomagać w stu procentach swoich możliwości, dlatego trzeba będzie zastanowić się, co konkretnie wybrać, a na pewno dokonamy właściwego wyboru, z którego każdy z nas będzie bardzo zadowolony.

Parametry pneumatycznej gwoździarki

Takie urządzenie pneumatyczne może niż nieznacznie cięższe od modelu gazowego czy akumulatorowego. Nie jest to duża różnica w granicach pól kilograma. Ciśnienie robocze w takim urządzeniu to 5 do 8 bar. Jeśli chodzi o zużycie powietrza to na jeden strzał potrzeba go nieco ponad 3,5 litra. W jednym magazynku mieści się bardzo dużo gwoździ, bo aż sto osiemdziesiąt sztuk. Jeśli chodzi o zastosowanie takiego urządzenia to jest ono bardzo szerokie. Wszystkie prace związane z drewnianymi konstrukcjami i elementami będą łatwiej wykonywane, jeśli wybierze się właśnie taką pneumatyczna gwoździarkę. Mogą to być skrzynie ogrodowe, palety czy architektura ogrodowa. Gdyby nie takie urządzenie to te prace byłoby o wiele trudniejsze do wykonania. Byłby też automatycznie droższe, bo jak trzeba na coś poświecić więcej siły i czasu to trzeba to wszystko wliczyć do ceny. To, dlatego takie urządzenia pneumatyczne są dzisiaj wykorzystywane przez wiele firm i jeśli my planujemy robienie czegoś z drewna i potrzebujemy wbijać duże ilości godzi to warto będzie to rozważyć, a przekonamy się, że było naprawdę warto. To urządzenie jest bardzo, ale to bardzo pomocne.

Post Author: Mirek