Site Loader

Przeczytaj naszą recenzję o SkinCashier, czyli stronie, która umożliwia szybką wymianę przedmiotów z Counter-Strike: Global Offensive na prawidziwe pieniądze. Oprócz skinów z CS:GO strona ta przyjmuje także itemy z gier takich jak Rust, Dota 2 oraz Team Fortress 2, czyli najpopularniejszych tytułów z możliwością wymiany na Steam.

 

Czym jest SkinCashier?

SkinCashier to platforma, która powstała w 2020 roku i posiada właściwie jedną funkcjonalność – szybką sprzedaż przedmiotów Steam za prawdziwe pieniądze. Dzięki tej stronie możesz wymienić skiny oraz itemy Steam na pieniądze, które następnie otrzymasz na wybrany portfel płatniczy. Na dzień dzisiejszy SkinCashier oferuje następujące metody wypłaty:

 • PayPal
 • Payeer
 • ADVCash
 • QIWI
 • YoMoney
 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin

 

Tak duża ilość metod wypłaty sprawia, że nie mamy później problemu z wypłatą tych pieniędzy na przykład na własne konto bankowe. Stronę możesz odwiedzić pod tym linkiem – https://skincashier.com/pl. Interfejs, tak samo jak wsparcie użytkownika jest dostępny w języku polskim, dlatego nie będziesz miał problemów z obsługą strony, jeśli nie znasz języka angielskiego.

 

Czy SkinCashier jest legit i można mu zaufać?

Zdecydowanie tak! Strona działa nieprzerwanie od 2 lat i przez ten czas zebrała bardzo dużą ilość aktywnych użytkowników, którzy codziennie sprzedają swoje przedmioty za pośrednictwem SkinCashier. Marka posiada także około 1800 opinii na portalu TrustPilot, który umożliwia użytkownikom pozostawianie opinii o usłudze, aktualna średnia ocena to aż 4.6, co jest bardzo wysokim wynikiem!

Według statystyk na stronie, SkinCashier zakupił od swoich użytkowników ponad 900 tysięcy skinów co jest ogromnym wynikiem! Prawie pół miliona graczy ma swoje konto na tej stronie, dlatego zdecydowanie można jej zaufać.

 

Jak sprzedać skiny na SkinCashier?

Sprzedaż skinów za pomocą SkinCashier jest bardzo prosta i sproawdza się do kilku kliknięć:

 1. Zaloguj się na SkinCashier za pomocą konta Steam
 2. Zaznacz przedmioty, które chcesz sprzedać i wybierz metodę płatności
 3. Podaj dane do wypłaty i zaakceptuj ofertę wymiany od bota

 

Całość sprzedaży zamyka się w maksymalnie 30 sekundach, co jest ogromną zaletą tej strony. Wszystkie wypłaty są całkowicie automatyczne i działają 24/7, dlatego pieniądze otrzymasz natychmiastowo wybraną drogą płatności. Pamiętaj, aby podać prawidłowe dane do wypłaty, bez tego Twoje pieniądze nie zostaną wypłacone!

 

Podsumowanie

Jeśli zastanawiasz się czy warto sprzedawać skiny CS:GO za pomocą SkinCashier to zdecydowanie jest to korzystne! Żadna z innych stron nie umożliwia tak szybkiej wymiany przedmiotów Steam na prawdziwe pieniądze.

Post Author: Mirek