Site Loader

Jura Krakowsko – Częstochowska, to miejsce na mapie Polski, którego urok odkrywa coraz więcej turystów szukających atrakcji, ale także ciszy i wypoczynku.

Zachwyca przepiękne ukształtowanie terenu – skałki z Maczugą Herkulesa na czele, które przywodzą na myśl bajkową atmosferę, oraz są idealnym miejscem dla wspinaczki. Tylko tutaj, na stosunkowo małym obszarze znajduje się mnóstwo zamków, z których każdy ma bogatą historię ściśle związaną z historią naszego kraju. Turystów przyciągają także jaskinie, w tym jaskinia króla Łokietka – udostępniona dla turystów. Zwiedzanie jej to dobra lekcja historii, nie tylko dla najmłodszych, choć i oni na pewno w czasie tej wycieczki nie będą się nudzić. Na gości czekają liczne szklaki spacerowe, które można pokonać pieszo, na rowerze lub urządzić sobie przejażdżkę konną.
Spędzasz urlop na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej? Zapoznaj się z domkami do wynajęcia

Domki do wynajęcia

Jedną z proporcji na wypoczynek na Jurze, którą docenia coraz więcej gości, są noclegi w domkach. Forma ta daje dużą niezależność i swobodę działania i planowania swojego czasu.  Z takiego rozwiązania najczęściej korzystają grupy znajomych czy rodziny, dla których ważny jest czas, który mogą ze sobą dzielić. Domki posiadają zazwyczaj wyposażoną kuchnię, która umożliwia przyrządzanie posiłków i dość duży salon. To idealny sposób na wakacje w zgodzie z samym sobą i otaczającą przyrodą. Można doświadczyć ciszy, spokoju i czasu, który upływa w nieco zwolnionym tempie. Jak wynika z relacji gości, pobyt w domkach na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej pozwala odetchnąć, spojrzeć na życie z innej perspektywy i naprawdę odpocząć od codziennego biegu i przysłowiowego wyścigu szczurów. Oferta wynajmu domków znajduje się w tym miejscu jura krakowsko częstochowska domki do wynajęcia. Atutem tego rozwiązania jest znakomita lokalizacja, komfortowe i wygodne wnętrza oraz fakt, że w domkach można wypoczywać przez cały rok. Ogrodzony teren daje poczucie bezpieczeństwa, a przytulna wiata jest dobrym miejscem na integracyjne spotkania. 

Post Author: Mirek