Site Loader

Wydruki na płótnie to łatwy i niedrogi sposób na zmianę wyglądu ścian. Możesz ozdobić swój dom czy biuro wydrukami na płótnie, głównie na dwa sposoby.

Albo kadrując go tak, jak zwykle, lub rozciągając go na drewnianej ramie. Rozciągnięte ramki owinięte płótnem ważą mniej niż konwencjonalne ramki, ponieważ nie potrzebują szkła ani żadnego rodzaju ochrony zapewniającej im bezpieczeństwo. Z tego powodu takie obrazy na płótnie są łatwe do powieszenia na ścianie i łatwiejsze do czyszczenia. Taka prezentacja tworzy okno na scenę i łatwo komponuje się z prawie wszystkimi rodzajami wnętrz. Ponieważ nie ma mat ani granic z tymi dziełami sztuki, cały rozmiar wypełnia się reprodukcją dzieł sztuki czy zdjęć, zapewniając niepowtarzalny wygląd. Możesz także ozdobić swoją ścianę wieloelementowymi płótnami wykonanymi przez podzielenie jednego panoramicznego dzieła sztuki czy zdjęcia na wiele części. Rozmiar i liczba tych paneli zależy od wielkości ściany. Są również idealne, aby podnieść nastrój Twojego domu czy biura. Mogą to być świetne dzieła sztuki na ścianach nad kanapą w salonie lub płaszczem kominkowym, albo na ścianie w biurze. Nie musisz się zbytnio przejmować czyszczeniem obrazu na płótnie, ponieważ czyszczenie wydruków na płótnie jest bardzo łatwe.

Wydruki na płótnie mają rodzaj powłoki ochronnej. Ta wodoodporna warstwa powłokowa chroni obraz przed szkodliwym promieniowaniem UV, a do pewnego stopnia przed pyłem i innymi cząsteczkami atmosferycznymi. Ta warstwa chroni również twoją sztukę przed plamami odcisków palców. Na stronie https://www.wydrukinasztuki.pl/plakaty/przeznaczenie/do-salonu znajdziesz różne rodzaje wydruków do swojego biura czy mieszkania. Kiedy czyścisz wydruki na płótnie, możesz po prostu użyć lekko wilgotnej szmatki lub pędzla, aby usunąć brud z powierzchni. Po wyczyszczeniu możesz nawet wysuszyć płótno na słońcu. Ale to samo byłoby szkodliwe w przypadku wydruków na papierze, ponieważ mogłoby to zwilżyć papier i spowodować wyblaknięcie jego kolorów. Po raz kolejny widać, że wydruki na płótnie są lepszym zakupem na dekorację ściany.

Post Author: Mirek