Site Loader
Amarex Firma Handlowa

Kobieta, która zostaje pierwszy raz mamą, ma przed sobą bardzo trudne zadanie. Musi odnaleźć się w różnego rodzaju tematach, które do tej pory jej nie interesowały. Zwłaszcza jeżeli chodzi o kobietę, która do tej pory nie miała zbyt dużego kontaktu z jakimikolwiek dziećmi (na przykład w rodzinie). Ubrania do karmienia, akcesoria dla dzieci, przewijanie, karmienie, usypianie, pielęgnacja – to tylko niektóre z zagadnień, które będzie trzeba nie tylko zgłębić, ale również opanować do perfekcji. Bardzo ważne jest przygotowanie możliwie wiele podczas ciąży, kiedy mamy jeszcze siły oraz chęci do kompletowania wszystkich rzeczy. Na szczęście istnieje kilka podstawowych zasad, którymi wystarczy się kierować, aby kupić takie artykuły, z których z pewnością będziemy zadowoleni.

Sukienki ciążowe, koszulki do karmienia, bluzy ciążowe – materiały

Niezależnie od tego jaki typ garderoby preferujesz i na jakie elementy ostatecznie się zdecydujesz warto przede wszystkim sprawdzić skład danej odzieży. Najlepsze sukienki ciążowe, koszulki do karmienia czy bluzy ciążowe będą wykonane z naturalnej, oddychającej tkaniny typu len, bawełna organiczna czy muślin. Mogą mieć niewielkie domieszki elastanu, który zadba o zachowanie kształtu i fasonu ubrania. Powinno unikać się akrylu, poliestru i poliamidu. Jeżeli kupujemy bawełnę – warto zainwestować w jej organiczną wersję, można również sprawdzić w dotyku jaka jest tkanina. Niestety często ubrania mają wskazane na metce, że składają się ze stuprocentowej bawełny, która jest nieprzyjemna, mało miękka, a wręcz szorstka. Kiepskiej jakości bawełna będzie miała również tendencje do kurczenia się podczas suszenia w suszarce bębnowej. A chyba nie tego oczekujemy kupując sukienki ciążowe, bluzy ciążowe czy koszulki do karmienia.

Fason i rozmiar – ubrania do karmienia

Inwestując w ubrania typu koszule do karmienia, sukienki do karmienia czy bluzki do karmienia warto wybrać luźny fason i minimum jeden większy rozmiar. Dlaczego? W takich ubraniach będzie nam wygodniej, a jeśli będą wykonane z naturalnych materiałów wysokiej jakości to nie stracą na fasonie. Kobiety, które niedawno urodziły powinny inwestować w odzież, która będzie komfortowa i którą bez problemu można odchylić karmiąc maluszka. Nie każda z nas wzorem celebrytek potrafi wrócić do formy po porodzie w kilka dni czy tygodni, dlatego wygodne ubrania odpowiednio ukrywające krągłości z pewnością dodadzą nam pewności siebie. warto wybierać koszule do karmienia przykrywające pupę czy bluzki do karmienia z ładnie wyeksponowanym dekoltem.

Jeżeli wybierzemy ubrania do karmienia wykonane z naturalnych tkanin i odpowiednie fasony z pewnością będziemy zadowolone ze swojego wyboru. Warto wybrać rzeczy w uniwersalnych wzorach i kolorach, które chętnie będziemy nosić również po tym jak zakończy się okres niemowlęcy naszych dzieci.

Post Author: Mirek