Site Loader
Amarex Firma Handlowa

Niewiele jest poważnej debaty na temat niesamowitych możliwości i intuicyjności iPada do codziennego użytku.

Prawda jest jednak taka, że ??niektórzy właściciele urządzenia mogą potrzebować wskazówek lub wskazówek, jak najlepiej zmaksymalizować jego zastosowania. Czytaj dalej, aby uzyskać informacje, których naprawdę potrzebujesz.Czy masz Apple TV? Powinieneś być w stanie przesyłać strumieniowo niektóre treści przechowywane na iPadzie do tego telewizora. Otwórz zawartość na iPadzie, gdy jesteś obok Apple TV i poczekaj, aż pojawi się ikona Airplay. Jeśli go dotkniesz, zawartość zostanie wysłana do telewizora.Wyłącz Wi-Fi, gdy nie jest używane. Twój iPad będzie stale wyszukiwał sygnały Wi-Fi, nawet jeśli tego nie chcesz. To znaczy, jeśli Twoja sieć Wi-Fi jest włączona. Kiedy jesteś poza domem i nie potrzebujesz Wi-Fi, po prostu je wyłącz. Wydłuży to twoją baterię.Wykonywanie wielu aktualizacji aplikacji jednocześnie może spowolnić działanie iPada i utrudnić wykonanie czegokolwiek. Możesz to złagodzić, wstrzymując aplikacje i zmuszając je do aktualizacji pojedynczo, a nie wszystkich naraz. Stuknij ikonę aktualizowanej aplikacji, aby ją wstrzymać. Kiedy jeden z nich zostanie zakończony, możesz zezwolić drugiemu na dokończenie aktualizacji.Możesz zmienić domyślną wyszukiwarkę, jeśli nie lubisz Google. Możesz to zrobić, przechodząc do ustawień, wybierając Safari i wybierając Wyszukiwarkę. Teraz możesz wybrać Bing lub Yahoo jako domyślną wyszukiwarkę. Zawsze możesz to zmienić z powrotem w ten sam sposób.Ponieważ iPad to znacząca inwestycja, warto zadbać o odpowiednią opiekę. Ochraniacze ekranu są często używane na iPadach. Te cienkie plastikowe arkusze zapewniają dodatkową ochronę ekranu iPada. Aby Twój iPad wyglądał jak nowy, użyj wilgotnej miękkiej szmatki do wycierania przodu i tyłu. Wszystko, co musisz wiedzieć o iPadach

Nigdy nie czyść iPada środkiem do czyszczenia szkła ani uniwersalnym środkiem czyszczącym.Czy wiesz, że możesz wydrukować dokumenty, które masz na iPadzie? Musisz kupić drukarkę obsługującą AirPrint.

Będąc w pobliżu drukarki, przejdź do menu udostępniania i wybierz drukarkę. Jeśli masz komputer Mac, możesz pobrać aplikację o nazwie Printopia, aby wysyłać zadania drukowania do drukarki podłączonej do komputera Mac.Jeśli czterocyfrowy kod dostępu nie jest dla Ciebie wystarczający, zmień go. W menu Ustawienia przejdź do Ogólne, a następnie do Blokada kodem. Wyłącz opcję Proste hasło. Dzięki temu możesz użyć dowolnego hasła do zablokowania i odblokowania urządzenia. Twoja poczta e-mail i załączniki będą również bezpieczniejsze dzięki bardziej złożonemu kodowi dostępu.Należy skonfigurować numery telefonów i e-maile FaceTime. Adres e-mail użyty do skonfigurowania iPada będzie Twoim domyślnym adresem e-mail, ale zawsze możesz dodać więcej. Przejdź do obszaru ustawień na iPadzie i skonfiguruj FaceTime dla numerów i e-maili.Jeśli wskazówki zakręt po zakręcie na iPadzie są zbyt ciche lub głośne, zmień je w ustawieniach. Niektórzy ludzie mogą potrzebować trochę dodatkowej głośności dla tych kierunków, podczas gdy inni lubią je bardziej miękkie. Niezależnie od potrzeb możesz wprowadzać zmiany bezpośrednio w ustawieniach iPada. Możesz nawet wyłączyć głos, jeśli tego nie chcesz.iPad to coś, co może zmienić życie wielu osób na pozornie niezliczone sposoby. Jednak obowiązkiem nowych użytkowników iPada jest zdobycie wystarczającej wiedzy na temat urządzenia, aby naprawdę ich zakup był opłacalny. Na szczęście powyższy artykuł dostarczył materiału, który właśnie to robi.

Post Author: Mirek