Site Loader
Amarex Firma Handlowa

Obecnie w profesjonalnych salonach kosmetycznych mamy do wyboru wiele różnorodnych zabiegów odmładzających, poprawiających wygląd skóry.

Zabiegi laserowe wykorzystują krótkie, skoncentrowane wiązki światła do usuwania warstw skóry w celu uzyskania lepszej tekstury. Wady skóry, takie jak przebarwienia, blizny potrądzikowe, rozszerzone naczynia krwionośne, zmarszczki i uszkodzenia słoneczne, dobrze reagują na zabiegi z użyciem lasera, ponieważ wygładzają one skórę, zapewniając cerę, która nie tylko wygląda młodziej, ale również piękniej.

Z jakich zabiegów odmładzających warto skorzystać w salonie kosmetycznym

Skuteczne zabiegi odmładzające

Zabiegi z użyciem lasera redukują drobne linie i zmarszczki, pomagają budować własny kolagen i napinają skórę. Osiąga się to poprzez wykorzystanie naturalnej mocy procesu gojenia, który generuje młodszą, zdrowszą skórę. W niektórych przypadkach pojedynczy zabieg poprawi teksturę skóry. Jednak większość laserów wymaga serii zabiegów, aby uzyskać najlepsze i długotrwałe rezultaty.

Wśród wielu minimalnie inwazyjnych zabiegów kosmetycznych wykonywanych każdego roku, botox jest jednym z najpopularniejszych, i nie bez powodu. Botox służy do redukcji drobnych linii i zmarszczek na twarzy poprzez sparaliżowanie leżących poniżej mięśni. Gdy mięśnie nie mogą się poruszać, pokrywająca je skóra nie marszczy się, co zapewnia gładki, młodszy wygląd. Zastrzyki z botoksu są najczęściej stosowane w zmniejszaniu widoczności zmarszczek na czole, kurzych łapek i zmarszczek mimicznych. Działanie botoksu utrzymuje się od trzech do sześciu miesięcy, w zależności od leczonego obszaru. W połączeniu z innym zabiegiem, takim jak mikrodermabrazja czy mezoterapia, botox może przynieść fantastyczne rezultaty odmładzające.

Wiele zabiegów odmładzających jest nieinwazyjnych, nie ma zatem przestojów, rekonwalescencji, nie pozostawiają blizn, dzięki czemu są popularnym sposobem na uzyskanie młodszego wyglądu skóry bez konieczności operacji. Na stronie bio-clinic.pl możesz zobaczyć, jakie zabiegi oferowane są w salonie kosmetycznym. Zabieg radiofrekwencji (RF) polega na ogrzewaniu najgłębszych warstw skóry, aby pobudzić produkcję nowego kolagenu i wymianę komórek, aby pomóc skórze stać się jędrniejszą, grubszą i młodziej wyglądającą.

Post Author: Mirek