Site Loader
Amarex Firma Handlowa

Gadżety elektroniczne wypierają coraz częściej tradycyjne gadżety reklamowe, takie jak długopisy czy też kubki.

Poszukiwane są gadżety, które będą przydatne, często użytkowane, takie jak powerbanki czy też w pamięci USB. Są to także bardzo dobre nośniki ze względu na łatwość personalizowania, możemy obecnie przygotowywać na nich nadruki wysokiej rozdzielczości czy też wykonać grawer laserowy.

Elektroniczne spersonalizowane gadżety promocyjne

Powerbanki reklamowe jako upominki dla klientów

Zainteresowania klientów gadżetami cały czas się zmieniają, obecnie długopisy cieszą się mniejszym zainteresowaniem, dlatego firmy, które mają częsty kontakt z klientem, wybierają gadżety, które posiadają większą wartość użytkową. Możemy wykorzystać powerbanki z logo firmy, jest to mobilna bateria, która przyda się w przypadku rozładowania telefonu czy też tabletu. Powerbanki mogą posiadać różne rozmiary, jak również pojemność, która może wystarczyć przykładowo na naładowanie telefonu czy też innych urządzeń przy pomocy kabla USB. Powerbanki z nadrukiem to gadżety trwałe, które mogą być wykorzystywane przez wiele lat, dlatego jest to poszukiwany gadżet promocyjny.

Często powerbanki posiadają płaski kształt, wielkość zbliżoną do telefonu komórkowego, dzięki temu łatwo mieszczą się do kieszeni, plecaka czy też torebki. Kształt ten sprawia także, że możemy nanieść na nie różnego rodzaju grafiki, może być to logo firmy, napisy, hasło reklamowe. Gadżety promocyjne mogą być prezentami konkursach, obecnie wiele firm promuje się w mediach społecznościowych. Jest to bardzo dobry pomysł, aby docierać do szerokiej grupy odbiorców, gadżety reklamowe możemy potraktować także jako upominki, które będą dołączane do zakupów. W ten sposób możemy przypominać się klientom, którzy nabyli już u nas towar czy też usługę.

Wiele firm, które przygotowują spersonalizowane powerbanki reklamowe, może zaoferować także kształty gadżetów nietypowe, które będą pasowały do charakterystyki danej branży. Popularne są także mniejsze powerbanki, jako breloki, które są bardzo poręczne. Oprócz powerbanków możemy wybrać także pamięci USB, które także są świetnym pomysłem na skuteczne gadżety reklamowe.

Post Author: Mirek