Site Loader

Podkład mineralny to świetny sposób na naturalne uzyskanie nieskazitelnej skóry. Delikatna mieszanka miki, dwutlenku tytanu, tlenku cynku i tlenków żelaza łączy się z własnymi olejkami skóry i tworzy cienką warstwę, która nie tylko wygląda naturalnie i bezbłędnie, ale jest również całkowicie wolna od chemikaliów.

Podkłady te wyglądają jak druga skóra i łatwo pokrywają przebarwienia, pryszcze i inne drobne wady skóry, a także mogą działać uspokajająco na podrażnioną skórę, pozwalając jej oddychać, nawet jeśli makijaż był noszony przez cały dzień. Podobnie jak w przypadku innych kosmetyków mineralnych, w naturalnych podkładach nie znajdziesz tlenochlorku bizmutu, talku, olejów mineralnych, silikonów ani innych drażniących czy niebezpiecznych składników. Jedną z ważnych zalet tych produktów jest to, że nie zostały przetestowane na zwierzętach, co przyczynia się do stworzenia zdrowszego i pozbawionego okrucieństwa środowiska. Dobrej jakości mineralne pudry podkładowe wykonane są z czystych, naturalnych, zmiażdżonych minerałów, które sprawią, że Twoja skóra będzie wyglądać pięknie i zdrowo, i jest to najlepszy rodzaj podkładu dla wrażliwych rodzajów skóry. Podkłady mineralne wyrównują koloryt skóry, zakrywają niedoskonałości, zapewniają ochronę przed słońcem, są lekkie, a jednocześnie nie wysuszają skóry.

Podkłady mineralne są dostępne w wielu różnych, naturalnie wyglądających odcieniach. Wybierając podkład mineralny Pixie Cosmetics ważne jest określenie odcienia i tonu, a następnie wybranie podobnego do barwy skóry. Możliwe jest również mieszanie kolorów podkładu, aby uzyskać dokładne dopasowanie do własnego odcienia skóry, jeśli nie znajdziesz idealnego w sprzedaży. Najlepiej nakładać podkład mineralny za pomocą pędzla do podkładu, aby uzyskać pełne pokrycie. Po nałożeniu podkładu i makijażu użyj pudru mineralnego, aby wykończyć makijaż, ponieważ utrwali makijaż mineralny na miejscu znacznie dłużej i doda nieskazitelnego blasku.

Post Author: Mirek