Site Loader

Przed wynajęciem samochodu i wyjazdem z wypożyczalni trzeba sprawdzić kilka rzeczy.

Przede wszystkim sprawdź, w jaki sposób są naliczane opłaty za użytkowanie i ewentualne odsetki karne. Musisz również wiedzieć, kiedy, gdzie i w jakim stanie odstawić samochód, kiedy chcesz go zwrócić. Upewnij się, że pracownik odprawy sprawdza nadwozie samochodu w twojej obecności i zgadzasz się na wszelkie uszkodzenia. Dokładnie sprawdź umowę najmu pod kątem wszystkich opłat i upewnij się, że wpłacają one kaucję na twoje konto w czasie oczekiwania. Zawsze otrzymuj numer potwierdzenia. W przypadku wynajmu samochodu z wypożyczalni znajdującej się na lotnisku pamiętaj, aby podać przedstawicielowi obsługi klienta swój numer lotu i planowaną godzinę przyjazdu. Zazwyczaj chroni to rezerwację w przypadku opóźnienia lotu, która w innych okolicznościach może ulec anulowaniu za spóźnienie lub naliczenie karnych odsetek. Każda polisa ubezpieczeniowa, która zostanie wprowadzona, prawdopodobnie zapewni ubezpieczenie tylko głównemu kierowcy, więc nikt inny nie będzie mógł prowadzić samochodu. Wygodny samochód z wypożyczalni

Warto zapoznać się z zasadami użytkowania pojazdu jeszcze przed jego wypożyczeniem, szczególnie jeśli podróżujemy w kilka osób.

Dobrze jest nie posiadać obcej tablicy rejestracyjnej, jeśli podróżujemy do nieznanego miasta. Wypożyczając samochód zmniejszamy w ten sposób ryzyko kradzieży. Warto odpowiednio wcześnie zarezerwować wybrany model pojazdu, możemy w ten sposób nie tylko zapewnić sobie wymarzone auto, ale również cena wynajmu może być niższa. Rozważ także rezerwację samochodu za pośrednictwem witryny podróżniczej lub połączenie hotelu i biletów lotniczych w celu znalezienia najlepszej okazji. Zwykle kiedy wynajmujesz samochód na dłuższe wycieczki i wyjazdy, firma upewnia się, że samochód jest dobrze utrzymany, co nie powoduje żadnych problemów podczas podróży, a podróż okazuje się całkiem płynna i bezpieczna dla klienta. Zobacz co oferuje Katowice wynajem aut FCT24.pl. Jeśli w jakimkolwiek przypadku samochód się zepsuje, firma ma określone zasady dotyczące tego, takie jak oferta podstawienia innego samochodu jako alternatywy dla zarezerwowanego samochodu bez żadnych dodatkowych opłat i ukrytych kosztów.

Post Author: Mirek