Site Loader
Amarex Firma Handlowa

Wybór pierwszego smoczka dla dziecka jest dość istotny. Warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. BIBS to marka, która jest znana od wielu lat. Zasłynęła ona głównie z produkcji fantastycznych akcesoriów dla maluchów.

Doskonałej jakości smoczki dla dzieci
Smoczki uspokajające cechują się przede wszystkim tym, że są wykonane z wysokiej jakości produktów, dzięki czemu są trwałe i wytrzymałe. Takie produkty można podać swojemu dziecku już pierwszego dnia życia – co z całą pewnością jest ogromną zaletą. Ważne jest również to, że
smoczki BIBS są niesamowicie miękkie, nie podrażnią więc delikatnych dziąseł. Osłonka została wyprofilowana tak aby nie stykała się z buzią malucha. Jest to naprawdę bardzo ważne dla komfortu małego dziecka. Co ważne – smoczki nie kosztują wiele, dzięki czemu każdy rodzic będzie mógł sobie pozwolić na tak fantastyczny zakup. Dzieci często cierpią na choroby skórne, wybór smoczka jest istotny – warto postawić na duński model Bibs.

Smoczki, które uspokoją
Smoczek marki BIBS posiada wiele zalet. Przede wszystkim jest w stu procentach bezpieczny. Maluch nie będzie miał podrażnionej skóry, ani dziąseł. Produkty są również organiczne i wykonane z wysokiej jakości kauczuku. Dodatkowo, ważną informacją jest to, że smoczek nie zawiera BPA 0%. Wiele rodziców zastanawia się nad tym, dlaczego wybrać właśnie produkty marki BIBS. Otóż, bez wątpienia będą one odpowiednie zaraz po urodzeniu dziecka. Ze względu na to, że smoczki są wykonane z kauczuku, mogą używać ich wszystkie dzieci, gdyż bardzo mało ludzi jest uczulonych na ten materiał. Instrukcja użytkowania jest niesamowicie prosta. Przed podaniem maluchowi smoczka należy go dokładnie umyć – najlepiej pod wrzątkiem. Przed każdym użyciem trzeba oczyścić produkt. Można to zrobić za pomocą zwykłej wody i mydła. Produkt nie nadaje się do sterylizacji w mikrofalówce. Informacja ta jest dość istotna i należy o tym pamiętać. Smoczek powinno się wymieniać przynajmniej raz w miesiącu. Dla bezpieczeństwa dziecka warto podawać produkt tylko wtedy kiedy jest się w pobliżu. Smoczki nie powinno się trzymać na słońcu, ponieważ promienie słoneczne źle wpływają na materiał, z którego zostały wykonane.

Smoczki uspokajające sprawią, że dziecko będzie mogło zasnąć w odpowiednich warunkach. Produkty te dają bowiem niesamowity komfort oraz wygodę. A dodatkową zaletą jest fakt, iż są w stu procentach bezpieczne, więc dziecku nie stanie się żadna krzywda podczas codziennego użytkowania. Jest to bardzo ważna informacja.

Post Author: Mirek