Site Loader
Amarex Firma Handlowa

Szukasz wytrzymałego, wygodnego w eksploatacji i montażu oraz estetycznego płotu, który otoczy twoją posesję? Skorzystaj z oferty firm zajmujących się wytwarzaniem takich konstrukcji. Producent ogrodzenia doradzi Ci, który model płotu najlepiej spełni twoje oczekiwania, a w razie potrzeby przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie.

Producent ogrodzenia i jego oferta

Ogrodzenia modułowe cieszą się największą popularnością wśród inwestorów. To konstrukcje, które przyjeżdżają na plac budowy w formie gotowej do złożenia. Składają się z dopasowanych do siebie słupków, wsporników, przęseł i elementów montażowych. Dostępne są w wielu różnych odsłonach różniących się kształtem, stylistyką, wymiarami i kolorystyką. Do tego mogą być wykonane z różnych materiałów, np. metalu lub tworzywa sztucznego. Takie płoty powstają w fabrykach. Producent ogrodzenia, dzięki zastosowaniu nowoczesnych i zautomatyzowanych procesów, jest w stanie zaoferować takie konstrukcje w niewygórowanej cenie. Jednocześnie gwarantuje wysoką jakość swoich produktów i udziela na nie gwarancji.

Płoty z fabryki – jak zamawiać?

Gotowe do złożenia ogrodzenia możemy nabyć w sklepach budowlanych oraz specjalistycznych hurtowniach. Czasem jednak warto złożyć zamówienie bezpośrednio u producenta. Producent ogrodzenia jest w stanie zaproponować niższą cenę za materiał – dotyczy to zwłaszcza dużych zamówień. Do tego jest w stanie dopasować parametry płotu do indywidualnych oczekiwań klienta. Przedstawiciel producenta doradzi nam też, jaką bramę, furtkę czy podmurówkę dobrać do wybranego przez nas modelu płotu. Realizacja zamówienia może potrwać kilka tygodni, dlatego warto złożyć je odpowiednio wcześniej. 

Dodatkowa oferta

Producent ogrodzenia często świadczy też dodatkowe usługi – w cenie uwzględniony jest transport materiału na plac budowy, jedną z opcji jest również skorzystanie z usługi montażu ogrodzenia na działce klienta. Warto z niej skorzystać, ponieważ mamy wówczas pewność, że płot zostanie zbudowany zgodnie z przyjętymi standardami, a gwarancja zostanie udzielona nie tylko na materiał, ale również wykonanie. 

Post Author: Mirek