Site Loader
Amarex Firma Handlowa

Pierwsze własne cztery kółka w życiu każdego malucha to ważne wydarzenie choć… przede wszystkim dla rodziców. Dobrze dobrany wózek może okazać się sporym ułatwieniem podczas codziennych podróży z najmłodszym członkiem rodziny.

Wózki dziecięce to obszerna kategoria tysięcy produktów, różniących się od siebie nie tylko wzorami i kolorami, ale także przeznaczeniem i funkcją. Warto poznać najpierw swoje oczekiwania i „przymierzyć się” do wybranego typu pojazdu, przed ostateczną decyzją o zakupie.

DOKĄD JEDZIEMY?

To jedno z najważniejszych pytań, na które trzeba sobie odpowiedzieć przygotowując się do zakupu wózka dla dziecka. Przeznaczenie i cel, któremu ma służyć pojazd są kluczowe przy wyborze konkretnego modelu. Najbardziej podstawowy podział obejmuje:
– wózki spacerowe;
– spacerówki kompaktowe;
– gondole;
– wózki wielofunkcyjne;
– wózki podwójne
W życiu każdego dziecka najbardziej kluczową rolę odgrywa najpierw wózek typu gondola a następnie spacerówka. Bez gondoli trudno wyobrazić sobie spacery z nowo narodzonym maluszkiem. Z kolei spacerówka to wózkowa klasyka – może służyć rodzicom i dziecku nawet przez kilka lat. Jeśli zależy nam na kompaktowych wymiarach i niskiej wadze, warto pomyśleć o specjalnej odmianie wózków spacerowych, zaprojektowanych pod kątem mobilności. Takie wózki dziecięce są lekkie, zwrotne a do tego zajmują bardzo mało miejsca po złożeniu. Docenią to zwłaszcza rodzice posiadający raczej niewielki samochód z ograniczoną przestrzenią w bagażniku. Wózki spacerowe Warszawa to ponadczasowa propozycja, a taki model ma w swojej ofercie każdy z liczących się producentów.
Polecamy szczególnie markę Bugaboo wózek – bardzo modną w ostatnim czasie wśród blogerek.


WAŻNE DODATKI

Nie tylko kolor, wygląd i wygoda dziecka to parametry, które powinniśmy brać pod uwagę szukają nowego wózka. Poświęćmy także chwilę na przyjrzenie się dodatkowym udogodnieniom. System łatwego składania za naciśnięciem jednego przycisku, daszek z filtrem UV czy koła z amortyzacją – te z pozoru mało istotne detale mogą odegrać znaczącą rolę podczas codziennej eksploatacji.

SPRZEDAWCA POMOŻE

Jeśli mamy wątpliwości – lepiej nie kupować w ciemno. Wózek to wybór na lata, dlatego lepiej zasięgnąć porad specjalisty. Stacjonarny sklep dziecięcy Warszawa to miejsce w którym możemy liczyć na fachową poradę i pomoc przy wyborze najlepszego dla nas modelu. W jednym miejscu porównamy ofertę wielu producentów i będziemy mogli podjąć właściwą decyzję. Zakupy przez internet są wygodne, ale jeśli chodzi o szczegółowe poznanie zalet i funkcji konkretnego wózka, sklep dla dzieci Warszawa będzie lepszym rozwiązaniem. W dodatku na miejscu znajdziemy szeroki asortyment nie tylko wózków, ale także fotelików, zabawek a nawet mebli.

Wpis powstał przy współpracy ze sklepem childsplay.pl

Post Author: Mirek