Site Loader
Amarex Firma Handlowa

Trening personalny jest indywidualny i dostosowany do twoich potrzeb. Oznacza to, że pracujemy razem nad Twoją kondycją. Trenujemy zgodnie z osobistymi zainteresowaniami oraz oczywiście możliwościami, aby poprawić wytrzymałość, siłę lub koordynację.

Trening nie jest ograniczony do miejsca, możemy trenować na siłowni ale trening w domu czy na świeżym powietrzu może być równie skuteczny. Sesje treningowe powinny być dostosowane do codziennego trybu życia. Trening musi być oczywiście dostosowany do indywidualnych możliwości, wówczas będzie on najbardziej skuteczny. Decydując się na wybór trenera personalnego warto zwrócić uwagę kilka najważniejszych cech trenera. Trener osobisty powinien w pełni skoncentrować się na tobie i poważnie podchodzić do ciebie i twoich celów, potrzeb i wymagań fizycznych. Ważne jest również, aby trener był dobrze wyszkolony i posiadał wiedzę na temat sportu czy odpowiedniej diety. Trener powinien być dobrze wykształcony i doświadczony, powinien uczestniczyć w profesjonalnych szkoleniach i kursach.

Powinien być zaznajomiony z najnowszymi odkryciami naukowymi dotyczącymi sportu, żywienia i zdrowia. Możesz znaleźć osobistego trenera korzystając z wyszukiwania online, lub za pośrednictwem grona znajomych. Z pewnością rekomendacja osoby którą znamy będzie bardzo dobrym pomysłem. Chyba w każdym mieście pomocą służyć nam może trener personalny Warszawa z pewnością także jest miejscem gdzie znajdziemy wykwalifikowaną osobę. Musimy przedyskutować z trenerem godziny i częstotliwość z jaką będziemy prowadzili treningi, Wiele osób ma czas po pracy w godzinach popołudniowych, częstotliwość może zależeć od naszego zaawansowania i zaangażowania w ćwiczenia. Trener na początku będzie chciał sprawdzić jaką mamy kondycję i pod tym kątem będzie dostosowywał trening. Warto także skorzystać z porady dietetyka, jeżeli chcemy przykładowo podczas ćwiczeń stracić, lub też zyskać na wadze. Dzięki temu zadbamy o wszystkie aspekty związane z treningiem.

Post Author: Mirek