Site Loader
Amarex Firma Handlowa

Używane schodołazy dla niepełnosprawnych

Nie jest tajemnicą fakt, że dla osób niepełnosprawnych poruszanie po krętych klatkach schodowych jest niezwykle uciążliwe. W celu likwidacji barier architektonicznych i zapewnienia wygody w sprawnym dotarciu do domu lub mieszkania, kreatorzy innowacyjnych rozwiązań wprowadzili na rynek urządzenie, które ułatwia osobom niepełnosprawnym szybsze i bardziej komfortowe poruszanie się po schodach. Używane schodołazy dla niepełnosprawnych, bo o nich mowa, to doskonały wybór, którego funkcjonalność i korzystna cena cieszy nie tylko osoby mające trudności w codziennym poruszaniu ale też ich opiekunów.

Schodołazy używane – bezpieczne rozwiązania dla pokonywania barier

Kiedy niepełnosprawność ruchowa odbiera komfort życia, wówczas pokonywanie wyższych kondygnacji budynków staje się prawdziwą gehenną. Szeroka oferta schodołazów używanych staje się przepustką do świata pozbawionego architektonicznych ograniczeń. Wśród urządzeń dedykowanym potrzebom osób niepełnosprawnych znajdują się używane schodołazy inwalidzkie gąsiennicowe z rampami lub bez oraz schodołazy kroczące krzesełkowe lub z podpięciem do wózka.

Używane schodołazy gąsienicowe

Używane schodołazy dla osób niepełnosprawnych, to szeroka kategoria produktów, w której można wyróżnić schodołaz gąsienicowy z podpięciem do wózka, z którego można korzystać w szkołach, klatkach schodowych i budynkach użyteczności publicznej. Używane schodołazy dla niepełnosprawnych pomagają w dotarciu na wyższe piętra każdego budynku. Komfortowy schodołaz gąsiennicowy został wyposażony w komfortowe oparcie głowy, a ponadto jest niezwykle lekki w transporcie i mobilny. Korzystając z ofert używanych schodołazów możemy w przystępnej cenie podarować sobie lub osobie potrzebującej komfort życia, który jest niezwykle istotny, także w procesie leczenia.

używany schodołaz gąsienicowy

Używane schodołazy kroczące 

Wśród schodołazów kroczących wyróżnia się dwie grupy urządzeń – schodołazy kroczące osobowe z krzesełkiem oraz schodołazy kroczące z płozami. Te pierwsze są wyposażone w wbudowane siedzenie z podłokietnikami, drugie zaś w uniwersalne i praktyczne płozy, w które można wpiąć wózek inwalidzki – w ten sposób osoba ograniczona ruchowo nie musi nawet schodzić z wózka inwalidzkiego. Bez względu na to, na który rodzaj używanego schodołazu się zdecydujesz, musisz wiedzieć, że wszystkie opisane modele gwarantują łatwość obsługi, niezawodność i długą żywotność. Używane schodołazy dla niepełnosprawnych to ogromna pomoc i odciążenie nie tylko dla osoby ograniczonej ruchowo, ale także jej opiekunów, którzy wkładają wiele wysiłków w to, aby zapewnić komfort i mobilność bliskiej osobie.

Post Author: Mirek