Site Loader
Amarex Firma Handlowa

 

Elegancki, przykuwający wzrok gości wystrój salonu, to główne założenie wielu dekoratorów wnętrz. Chcąc uzyskać wyjątkowy efekt, nie musisz korzystać z pomocy specjalistów przy urządzaniu własnych czterech kątów. Równie dobrze możesz kierować się intuicją – obrazy ze zdjęć doskonale podkreślą klimat każdej przestrzeni.

  1. O czym pamiętać dekorując salon?
  2. Obrazy drukowane na płótnie – co to takiego?
  3. Jaki obraz wybrać do salonu?

Salon to miejsce w domu, w którym spędza się sporo czasu, warto zatem zadbać o to, aby był urządzony funkcjonalnie, a przy tym estetycznie. Obrazy drukowane na płótnie to świetny sposób na wprowadzenie ciepłej atmosfery w salonie.

O czym pamiętać dekorując salon?

Grunt to dobry plan – zanim zajmiesz się remontem, dokładnie przemyśl, jak chcesz, aby salon finalnie się prezentował. W tematycznych poradnikach znajdziesz wiele ciekawych inspiracji, czy to w zakresie doboru koloru ścian, czy też modnych mebli. Jeżeli chcesz wprowadzić do pomieszczenia przytulną atmosferę, możesz zdecydować się na klimatyczne zdjęcia na płótnie. Szeroką ofertę znajdziesz na stronie https://www.galeriadruku.com.pl/. Sam zdecyduj czy chcesz na płótnie umieścić grafikę ze stocka, czy własne zdjęcie!

Obrazy drukowane na płótnie – co to takiego?

Przepięknie udekorowane ściany to Twoje marzenie? Dość już masz tradycyjnych obrazków w staromodnych ramkach? Pora na wyjątkową rewolucję! Sprawdź, jak możesz zmienić przestrzeń w salonie, korzystając z modnych dodatków. Aranżacja przestrzeni, do której użyte zostaną obrazy drukowane na płótnie, daje wręcz nieskończone możliwości. Tylko od Twojej decyzji zależy, czy powiesisz na ścianie grafikę wydrukowaną na płótnie, czy może własne zdjęcie. Przekonaj się, jak szybki może być czas realizacji Twojego zamówienia!

Jaki obraz wybrać do salonu?

Wiesz już, jak ma wyglądać Twój salon? Celujesz bardziej w stylistykę minimalistyczną ograniczającą dodatki do minimum, czy może wręcz przeciwnie – kusi Cię styl rustykalny, w którym dominują różnego typu ozdoby? Niezależnie od tego, którą ścieżką zdecydujesz się podążać, to zawsze na ścianie znajdziesz kawałek miejsca, by powiesić obraz przykuwający wzrok.

Masz wiele możliwości do wyboru – jeżeli jesteś miłośnikiem przyrody, to z pewnością wybierzesz jakiś pejzaż, motyw zwierzęcy lub roślinny. W przypadku gdy kochasz miasto – na Twojej ścianie znajdzie się obraz przedstawiający metropolię tętniącą życiem. A co w sytuacji, gdy fotografia est Twoją pasją? Wówczas z pewnością zdecydujesz się na wydruk na płótnie którejś ze swoich fotografii!

Post Author: Mirek