Site Loader
Amarex Firma Handlowa

Szukasz niezawodnego osprzętu do swoich maszyn budowlanych? Z nowoczesnymi koparkami i miniładowarkami harmonijnie współpracują frezarki asfaltowe. To części wykorzystywane do przygotowania nawierzchni. Dzięki zaawansowanej elektrohydraulice operator może swobodnie regulować przesunięcie, kąt, a także głębokość kopania. Poznaj charakterystykę i zalety osprzętu marki JCB.

Dobrze dobrany osprzęt do maszyny budowlanej jest gwarancją płynnego przeprowadzenia zaplanowanych prac. Jeżeli zajmujesz się inwestycjami drogowymi, warto postawić na frezarki asfaltowe. Są kompatybilne z koparko-ładowarkami, koparkami i miniładowarkami. Dzięki dodatkowym akcesoriom czy osłonom nadają się do realizowania wielu zadań, utrzymując stałe i dynamiczne tempo prac.

Do czego służą frezarki asfaltowe?

W drogownictwie frezarki asfaltowe są wykorzystywane do usuwania warstw betonu z nawierzchni ulic oraz parkingów. Prace przeprowadza się głównie w ramach renowacji i usuwania uszkodzonych przez mróz, popękanych elementów.

W sprzedaży dostępne są frezarki ręczne oraz samobieżne. Jako element współpracujący z koparkami nadają się one do usuwania nawet dużych połaci asfaltu o określonej grubości i szerokości. Dzięki wysokiej skuteczności, a także wszechstronności, urządzenia są wykorzystywane nie tylko do zrywania, ale też wyrównywania kolei, łatania dziur, wygładzania zewnętrznych warstw.

Zalety frezarek JCB

Frezarki JCB mają szereg zalet, co sprawia, że wyróżniają się na tle innych, konkurencyjnych rozwiązań. Inwestor na pewno doceni duży wybór modeli, co pozwala na perfekcyjne dopasowanie systemu mocowania czy szerokości pola roboczego do konkretnych zapotrzebowań. Dzięki osprzętowi poprawi się tempo pracy oraz jej wydajność. To zasługa m.in. nowoczesnych elementów sterujących pozwalających na ustalenie kąta przechyłu,  głębokości kopania, parametrów cięcia skośnego oraz zakładkowego.

Producent zadbał o każdy detal mający wpływ na żywotność maszyny i jakość jej obsługi. To dlatego we frezarkach JCB spotkasz się z opcją demontażu kół, by móc frezować tuż przy krawężnikach, dobrze widocznymi wskaźnikami, mocowaniem bębna na zawiasach, aby łatwiej byłoby go ściągać do serwisowania czy konserwowania. Dzięki obecności osłon układu hydraulicznego i elektrycznego ryzyko ich uszkodzenia zdecydowanie spada.

Frezarki asfaltowe zapewniają płynną pracę na kołach wykonanych z litej stali hartowanej z wbudowanymi smarowniczkami. Opory toczenia są mniejsze, a frezowane odpady odprowadzane na bok, co gwarantuje czystość pracy, większą siłę frezowania oraz lepszą kontrolę nad maszyną.

Post Author: Mirek