Site Loader
Amarex Firma Handlowa

Sprawdź jak wybrać firmę budowlaną w Bielsku Białej

Firma budowlana Bielsko Biała jak wybrać?

Locus Home to firma budowlana Bielsko Biała, która jest bardzo dobrze znaną instytucją w swojej branży. Firma ta zajmuje się realizacją projektów związanych z budową domów jednorodzinnych, a także budynków wielorodzinnych. Wszystkie realizacje odbywają się na działce, która należy do Klienta. Firma Locus Home buduje domy i sprzedaje je w stanie deweloperskim lub pod klucz.

Głównym filarem prowadzonej działalności jest sprzedaż gotowych domów mieszkalnych. Realizacje tego typu są przeprowadzane w ramach współpracy z firmą deweloperską MWE DOM. Przede wszystkim w ofercie firmy budowlanej znajdują się do wyboru projekty domów Archon i Dobre Domy, które są od razu dostępne wraz z kosztorysem budowlanym. Oferta gotowych projektów domów jest jednak znacznie szersza. W związku z czym, jeśli Klient będzie zainteresowany innym rodzajem domu, firma Locus Home wykona indywidualną wycenę takiego projektu na życzenie Klienta. Ponadto zawsze można skorzystać z fachowej pomocy podczas podejmowania decyzji związanej z tym, który dom wybrać.

Firma budowlana Bielsko

Niewątpliwą zaletą realizowanych inwestycji jest to, że wszystkie gotowe domy są już wyposażone w instalacje elektryczne, gazowe i C.O. Dodatkowym atutem ważnym dla Klienta może być fakt, że firma Locus Home gwarantuje pełną pomoc podczas dopełniania wielu różnych formalności, dzięki czemu w krótszym czasie można zacząć budowę wybranego projektu budynku. Poza tym firma ze swojej strony troszczy się również o organizację prac budowlanych, dbając o to, by zaopatrzyć plac budowy we wszystkie niezbędne materiały.

Pomimo tego, że firma ta znana jest przede wszystkim z budowania domów, proponuje swoim Klientom również wiele innych usług. Można jej zlecić fundamentowanie, przeprowadzenie remontu, czy prace, które pozwolą w atrakcyjny sposób zagospodarować przestrzeń wokół domu, podnosząc standard całego otoczenia. Najczęściej pod tym względem firma ta realizuje zamówienia na stawianie ogrodzeń, na kładzenie kostki brukowej, czy też na roboty ziemne. Niezależnie od tego zaś, czy skorzysta się z filarowej oferty, czyli z budowy domu, czy też zleci się pomniejszą pracę budowlaną, zawsze można liczyć na najwyższą jakość świadczonych usług, które dotyczą realizowanych zamówień.

wywiad z firmą: www.locushome.pl

Post Author: Mirek