Site Loader

Wiele osób prowadzi szybki tryb życia, nastawiony na konsumpcjonizm.

Tymczasem minimalistyczne podejście do życia może dać znacznie więcej radości i zmienić postrzeganie otoczenia o 180 stopni. W takiej sytuacji cieszy chłodny prysznic przy dźwiękach ulubionej muzyki w upalny dzień, a także możliwość przygotowania w naturalnie urządzonej kuchni pysznego smoothie. Jak doceniać drobiazgi w codzienności i przenieść skandynawski design do swojej szafy i stylu. Oto nasze rady.

Postrzegaj swoje otoczenie wszystkimi zmysłami

W pędzie codziennego życia nie zwracamy uwagi na drobiazgi, które mogą sprawiać frajdę, jak możliwość przeczytania pasjonującej książki w wygodnym fotelu czy ucięcia sobie drzemki w środku dnia w przytulnym łóżku. Nie zawsze zwracamy uwagę na piękne, a zarazem miłe dla skóry dodatki, takie jak pościel czy dekoracyjne poduszki. Wypicie kawy w eleganckim kubku, na tarasie, przy dźwięku śpiewających ptaków, słyszalnych nawet wśród zgiełku miasta, także jest chwilą, którą warto celebrować. Warto postrzegać otoczenie wszystkimi zmysłami, chłonąć je, aby poczuć spokój i radość, zgodne ze stylem skandynawskim. A jak przenieść ten stan do szafy? Wystarczy na półkach ustawić efektowne organizery, np. wykonane z ratanu i uzupełnić je o dodatki, takie jak efektowne perfumy, czy biżuteria. Jedyną w swoim rodzaju biżuterię, która świetnie będzie pasować zarówno do casualowych, jak i smart casualowych stylizacji znajdziecie na stronie: https://www.missdeco.pl/kategoria/bizuteria.

Jak przenieść skandynawski design do swojej szafy i stylu?

Geometryzm, funkcjonalność i estetyka na miarę Twoich potrzeb

Szafa wcale nie musi być bardzo duża, by była funkcjonalna, bo liczy się to, jak jest zaprojektowana. Jeśli znajdują się w niej drążki i półki, a nawet szuflady, to można zmieścić w niej wszystkie potrzebne rzeczy i docenić fakt, że zawsze będą pod ręką. Niewielka komoda może przemienić się w funkcjonalną toaletkę, na której znajdą się zarówno kosmetyki do makijażu, jak i biżuteria. Wystarczy tylko dobrać krzesło i iście skandynawski zestaw – praktyczny i elegancki jest gotowy. Takie meble i dodatki pozwolą stworzyć miejsce, gdzie będzie można codziennie się wyszykować, stosownie do okazji. Aby przenieść design skandynawski do szafy, warto postawić na styl najbardziej praktyczny, a więc taki, gdzie wszystkie rzeczy do siebie pasują. Garderoba kapsułowa może być smart casualowa, casualowa i formalna zarazem, czyli nietuzinkowa, a także wygodna, prawie tak jak styl skandynawski we wnętrzu.

Post Author: Mirek