Site Loader
Amarex Firma Handlowa

Lublin jest pięknym miastem – to stolica województwa lubelskiego znajdującego się we wschodniej Polsce. Pod względem wielkości i liczby mieszkańców jest to dziewiąte miasto w Polsce – zamieszkuje go ponad 300 tys. osób. Ze względu na rozmiar i atrakcyjność Lublina. powstała tu konieczność budowy nowoczesnych osiedli developerskich.

Wiele osiedli i nowych mieszkań, różne możliwości

Lublin jest jednym z najbardziej przyjaznych miast w Polsce.Łączy w sobie zalety dużego miasta z urokami, jakie panują w rejonie Polski wschodniej. Skutkuje to dużą ilością zieleni i miejsc, gdzie można miło spędzić wolny czas, a także bliskością różnego rodzaju urzędów, szkół, czy uczelni wyższych. To również z tego miasta w dość krótkim czasie można dotrzeć zarówno do stolicy Polski, jak i pięknych miejscowości uzdrowiskowych, jak chociażby Nałęczów, czy Kazimierz Dolny. Wśród wielu różnych nowoczesnych osiedli znajdujących się na terenie miasta, takich jak Osiedle Koncertowa Dolina, Szafirowa Lublin, czy Botanik Park, z całą pewnością wyróżnia się Felin Park usytuowane w rejonie ulicy Droga Męczenników Majdanka i Józefa Franczaka. Na jego terenie znajduje się szeroko rozwinięta infrastruktura sportowa, do której należą ścieżki rowerowe, biegowe, boiska, place zabaw oraz siłownie plenerowe. Niezwykłymi atutami tego miejsca są spokój zieleń połączone z łatwym dojazdem do centrum Lublina, również za pomocą komunikacji miejskiej. Jest to idealne miejsce zarówno dla tych, którzy pragną aktywnie spędzać czas, jak i dla tych, którzy lubią odpoczywać po ciężkich dniach pracy.

Nowe mieszkania w Lublinie

Zakup nowego mieszkania na terenie miasta albo w jego pobliżu w ładnej okolicy to nie lada gratka, zarówno dla osób planujących się przeprowadzić do nowego miasta, jak i dla tych, które pragną zmienić swoje dotychczasowe mieszkanie np. na większe. Przy dokonywaniu takiego zakupu zawsze warto mieć na uwadze zalety, jakie niesie ze sobą zakup mieszkania deweloperskiego. Są to niewątpliwie nowoczesność, czystość i korzystne ceny.

Więcej informacji na:  https://www.felinpark.pl/

Post Author: Mirek