Site Loader

Podczas aranżacji sypialni, powinniśmy zastanowić się dwa razy jak ją urządzić. Dlaczego? Sypialnia jest częścią naszego codziennego życia, dzięki niej możemy regenerować siły na nowy dzień i budzić się z uśmiechem na twarzy. Nowoczesne sypialnie łączy desing i funkcjonalność, nikogo nie trzeba namawiać do przebywania w ładnym otoczeniu, dlatego też użytkownik pokoju będzie czuł się komfortowo i wygodnie w swoim nowym posłaniu.

W naszym sklepie mamy dostępny szeroki asortyment, dzięki któremu dobierzesz łóżko do swoich wymagań i zastosowań. Nasze łóżka 160×200 różnią się stylem i kolorystyką, by każdy znalazł coś dla siebie. Mamy do wyboru wiele ciekawych wzorów i bogate kolory, którym twoje oczy nie będą mogły się oprzeć. Część klientów zwróci uwagę na klasyczny styl łóżka, dlatego w naszej produkcji mamy do wyboru lite drewno. Produkty z niego wykonane są dostępne w kilku wariantach które możesz sam dopasować do swojej sypialni. Drewniane łóżka perfekcyjnie współgrają z większością aranżacji naszych domów.

Są i fani łóżek metalowych, które są wytrzymałe, doskonałe jakościowo i stabilne.  Warto zastanowić się nad tym wariantem łóżka, ponieważ pasują one do wielu rodzajów wyposażeń naszych pokojów. Mamy nadzieję że nasza konstrukcja, kolorystyka i jakość wykonania przekona cię do kupnia łóżek naszej marki.

Jakie łóżko 160×200 będzie najlepszym wyborem?

Dobrym wyborem dla wymagających  klientów może być łóżko 160×200 z podnoszonym  stależem. Takien meble posiadają przestronny i wygodny schowek, dzięki któremu, będziemy mogli spokojnie schować naszą pościel, nie mając problemu z „upchnięciem” jej. Wiele łóżek 160×200 ze stelażem jest dostępnych w wariantach kolorystycznych. Duże zainteresowanie może budzić wariant retro z eleganckim zagłówkiem i pięknymi nóżkami z drewna litowego. Użytkownicy, którzy cenią sobie funkcjonalność także znajdą coś dla siebie. Posiadamy łóżka z szufladami w zestawie, dzięki ich dużej pojemności i wygodzie, można schować nie tylko bieliznę pościelową, ale także naszą odzież.

Najbardziej ekskluzywne łóżka zostały wykonane wraz z pięknymi kryształami na zagłówkach. Dla podkreślenia charakteru takich łóżek dodatkowo zostały wykonane w wyrazistych odcieniach, które bardzo dobrze będą wyróżniały i świetnie grały w parze z kolorami mebli i ścian w waszej sypialni.

Dla zwolenników dużego komfortu zostały stworzone łóżka 160×200 kontynentalne. Czyli takie, które charakteryzują się wysoką skrzynką oraz dużym i przestrzennym pojemnikiem na pościel. Posiadają one również wnętrze wypełniane sprężynami, gwarantują one wysoką głębokość snu i dobry stopień wypoczęcia. Takie meble są dostępne w dużej gamie kolorystycznej, dzięki której bez problemu wybierzesz swoje łóżko, które spełni twoje wymagania wizualne, wygodę oraz co najważniejsze, komfort snu.

Mamy do zaoferowania bardzo dużo opcji kolorystycznych jak i wzorcowych naszych łóżek. Cieszymy się, że klienci są zainteresowani naszymi produktami, co sprawia, że mamy motywację do tworzenia nowych projektów, dzięki którym twoje życie może stać się jeszcze bardziej radosne, a ciało będzie wypoczęte i możesz zapomnieć o porannych bólach kręgosłupa.

Post Author: Mirek