Site Loader
Amarex Firma Handlowa

Podczas aranżacji sypialni, powinniśmy zastanowić się dwa razy jak ją urządzić. Dlaczego? Sypialnia jest częścią naszego codziennego życia, dzięki niej możemy regenerować siły na nowy dzień i budzić się z uśmiechem na twarzy. Nowoczesne sypialnie łączy desing i funkcjonalność, nikogo nie trzeba namawiać do przebywania w ładnym otoczeniu, dlatego też użytkownik pokoju będzie czuł się komfortowo i wygodnie w swoim nowym posłaniu.

W naszym sklepie mamy dostępny szeroki asortyment, dzięki któremu dobierzesz łóżko do swoich wymagań i zastosowań. Nasze łóżka 160×200 różnią się stylem i kolorystyką, by każdy znalazł coś dla siebie. Mamy do wyboru wiele ciekawych wzorów i bogate kolory, którym twoje oczy nie będą mogły się oprzeć. Część klientów zwróci uwagę na klasyczny styl łóżka, dlatego w naszej produkcji mamy do wyboru lite drewno. Produkty z niego wykonane są dostępne w kilku wariantach które możesz sam dopasować do swojej sypialni. Drewniane łóżka perfekcyjnie współgrają z większością aranżacji naszych domów.

Są i fani łóżek metalowych, które są wytrzymałe, doskonałe jakościowo i stabilne.  Warto zastanowić się nad tym wariantem łóżka, ponieważ pasują one do wielu rodzajów wyposażeń naszych pokojów. Mamy nadzieję że nasza konstrukcja, kolorystyka i jakość wykonania przekona cię do kupnia łóżek naszej marki.

Jakie łóżko 160×200 będzie najlepszym wyborem?

Dobrym wyborem dla wymagających  klientów może być łóżko 160×200 z podnoszonym  stależem. Takien meble posiadają przestronny i wygodny schowek, dzięki któremu, będziemy mogli spokojnie schować naszą pościel, nie mając problemu z “upchnięciem” jej. Wiele łóżek 160×200 ze stelażem jest dostępnych w wariantach kolorystycznych. Duże zainteresowanie może budzić wariant retro z eleganckim zagłówkiem i pięknymi nóżkami z drewna litowego. Użytkownicy, którzy cenią sobie funkcjonalność także znajdą coś dla siebie. Posiadamy łóżka z szufladami w zestawie, dzięki ich dużej pojemności i wygodzie, można schować nie tylko bieliznę pościelową, ale także naszą odzież.

Najbardziej ekskluzywne łóżka zostały wykonane wraz z pięknymi kryształami na zagłówkach. Dla podkreślenia charakteru takich łóżek dodatkowo zostały wykonane w wyrazistych odcieniach, które bardzo dobrze będą wyróżniały i świetnie grały w parze z kolorami mebli i ścian w waszej sypialni.

Dla zwolenników dużego komfortu zostały stworzone łóżka 160×200 kontynentalne. Czyli takie, które charakteryzują się wysoką skrzynką oraz dużym i przestrzennym pojemnikiem na pościel. Posiadają one również wnętrze wypełniane sprężynami, gwarantują one wysoką głębokość snu i dobry stopień wypoczęcia. Takie meble są dostępne w dużej gamie kolorystycznej, dzięki której bez problemu wybierzesz swoje łóżko, które spełni twoje wymagania wizualne, wygodę oraz co najważniejsze, komfort snu.

Mamy do zaoferowania bardzo dużo opcji kolorystycznych jak i wzorcowych naszych łóżek. Cieszymy się, że klienci są zainteresowani naszymi produktami, co sprawia, że mamy motywację do tworzenia nowych projektów, dzięki którym twoje życie może stać się jeszcze bardziej radosne, a ciało będzie wypoczęte i możesz zapomnieć o porannych bólach kręgosłupa.

Post Author: Mirek